איך להתלבש כמו צרפתיה - מה הן יודעות שאנחנו לא?

מגזינים ובלוגים מלאים בעצות בנוגע למראה הצרפתי הנחשק והמדויק של נשים, אבל חלק מהם עסוקים ביותר מידי עצות שעבר זמנן ואינן נכונות! אפשר למצוא מאות כתבות שעוסקות בנושא בעיקר באנגלית. לא כל העצות מציאותיות.

הנה כמה עצות של פאשניסטיות:

 

via GIPHY

 

שמרי את הלבוש הספורטיבי למכון הכושר - בגדים המתאימים ליוגה אינם מהווים תחליף לבגדי יומיום, כך לדברי סטייליסיטית צרפתיה ומאמנת אישית בתחום הסטיילינג. לדבריה, אם תצאי לבושה במכנסי הטרנינג שלך לשופינג בפריז, מיד יבחינו בכך שאינך מקומית. כך גם אם תנעלי באותו היום את הסניקרס הפשוטות אך האהובות עליך. העצה המקבילה של מה לא לעשות - "תמיד נעלי נעלי עקב". הנשים הצרפתיות אמנם נועלות סטילטו, אבל גם נעליים שטוחות! (בעיקר בימים בהם עליהן לצעוד יותר מאשר מהרכב למסעדה). במקום להסתובב בעיר בנעלי עקב מתישות, את מוזמנת לרכוש לעצמך נעלי בלט שחורות שטוחות, אותן תוכלי לראות הרבה בעיר הרומנטית הזאת.

 

תשכחי מהטרנדים - נכון, גם בצרפת יש חנויות של זארה ו-H&M שמוכרות אופנה מיידית ופופולרית בכל פינה, אבל, צרפתיות עדיין מעדיפות חנויות קלאסיות יותר. הצרפתיות לא יבדקו מה הטרנד או מה הצבע הנכון כעת, הן אינן שפחות של אופנה. הן יבדקו מה הטרנדים השנה רק על מנת לבחור פריט אחד או שניים שישדרגו את המלתחה שלה ויעדכנו אותה בעזרת הטוויסט הנכון. קנייה נכונה תהיה בחירת פריט שישמש אותך יותר מבעונה אחת ויבליט אותך בקהל הנשים.

 

וממה להימנע - "לבשי את כל הפריטים הצרפתיים האופייניים יחד". יש כמה מגזינים שבהם תוכלי למצוא את המראה הצרפתי מציף את כל העמודים ובהם משקפי שמש ענקיים, שפתון אדום, כל דבר קצר עם כובע ברט להשלמת המראה. כמובן שלבוש מסוג זה יהיה מוגזם.

 

בחרי בצבע טבעי לפי הסטייל שלך - "פשטות היא כל מה שאת צריכה, בנוסף לקצת כחול וקצת לבן" (דברי ניקולס הובס, צלם אופנה בפריז). למרות ששחור הוא תמיד צבע קלאסי בשיק הצרפתי, גם כחול, אפור ולבן מאד פופולריים ברחובות פריז. כשצרפתייה תבחר בצבעים עזים מדובר יהיה רק בפריט אחד או שניים. מה לא לעשות : להקפיד יותר מדי על שיער ואיפור. הצרפתיות מקפידות בלבוש, וממעיטות במייק-אפ. המראה לא צריך להיות מתאמץ.  

 

היפרדי לשלום מתחתוני הכותנה - למה אי אפשר למצוא לבנים מכותנה בצרפת? כי הצרפתיות פשוט לא לובשות אותם. הן בוחרות בהלבשה תחתונה סקסית מתחרה כל יום! מה לא לעשות : אף פעם אל תלבשי ג'ינס או טרנינג.  ואם כן תלכי על הג'ינס הפופולרי, עדיף שיהיו כחולים מאשר סקיני שחורים.

 

אל תחששי מבגדים שלא יושבים עליך "בול" - גם ג'ינס גבוה וחולצה שאינה נצמדת לגוף יכולים להעניק לך מראה צרפתי. הם אולי לא ידגישו את המותניים הצרים שלך, אבל בהחלט ישאירו מקום לחשוף קרסול, עצמות בריח ויהפכו את המראה למדליק יותר.

 

להתעלם מכל העצות- הבחורות הצרפתיות הפכו להיות משהו רומנטי כל כך שאנחנו מפספסות את הנקודה. אם את מכוונת למראה שמזכיר את  הצרפתיות המתהלכות ברחובות פריז, יכול להיות שהעצות הללו יסייעו לך, אבל זכרי שאת צריכה למצוא את מה שנכון ומתאים לך  - כך תיראי הכי יפה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00