סימנים שהתאפרת מוגזם

יותר מידי איפור על הפנים יכול להוביל לתוצאה ההפוכה מיופי. כשיש לך איפור רב מידי על הפנים, המראה שאת מקבלת הוא מראה עמוס, עייף ואפילו מבוגר.

זה נכון, לעיתים אנו מתאפרות בצורה כבדה משום שאנו רוצות להבליט איברים שונים בפנים. ואכן זאת המטרה הראשונית של איפור. אבל איך תדעי שיש לך יותר מידי על הפנים, וכיצד תתאפרי נכון? כמה טיפים בהמשך.

 

via GIPHY

 

אם את בוחרת גם עיניים וגם שפתיים

אחד החוקים הברורים באיפור הוא בחירה בהדגשת העיניים או בהדגשת השפתיים. כאשר את מסיימת לשים את שכבת המייק אפ על גבי הפנים, חשוב לבחור מה תרצי להדגיש באמצעות איפור: את העיניים או השפתיים?. כדי לא להגזים, בחרי רק באחד מהם ואת השני השאירי כמעט חסר צבע. זכרי: איפור של עיניים ושפתיים יחד מקנה מראה עמוס ומבוגר.  

 

כאשר האיפור מלכלכך לך את החולצה

אם את רואה שאריות מייק אפ על הבגדים שלך, ייתכן ואת מניחה על פנייך יותר מידי מייק אפ. עומס של מייק אפ על הפנים יצור מראה מסכתי ולא טבעי, ולכן חשוב להוריד מכמויות המייק אפ ולמרוח אותו בצורה יותר עדינה על הפנים ובשכבה דקה.

 

כשיש שאריות מייק אף על הנייד שלך

עוד דרך לדעת שהמייק אפ שלך יותר מידי עבה, הוא כאשר יש לך שאריות מייק אפ על הנייד. במקרה כזה חשוב לדלל או להחליף את סוג המייק אפ, שגם אינו מחזיק מעמד וגם כנראה כבד מידי לעור פנייך.

 

כאשר אור יום ואת בוחרת באיפור כבד

באור יום חשוב לא להתאפר בכבדות. איפור כבד במקום העבודה, בלימודים או סתם בעת בילוי יומי, גורם להרגשה עמוסה מידי ואפילו ליצנית. כאשר את יוצאת באור יום, וותרי על המייק אפ אם אינך זקוקה לו, הניחי מסקרה שחורה על הריסים ושפתון בצבע ניוד (צבע טבעי) על השפתיים. אנו בטוחים שאינך זקוקה ליותר מכך.

 

כשהריסים שלך מתחילות לנשור

אחת הסיבות לנשירת ריסים היא איפור כבר ותכוף מידי. נשירת ריסים תגלה לך כי את מכבידה על הריסים שלך במסקרה, וייתכן שגם המסקרה שלך גושית מידי. לשם כך חשוב לתת הפסקה לריסים מאיפור, ולהחליט כי ישנם ימים שבהם את לא צובעת את הריסים עם מסקרה. בנוסף חשוב להחליף את המסקרה שלך לאיכותית יותר ולכזאת שאינה מזיקה לריסים או לעיניים.

 

כעת שהאיפור שלך מצטמצם, תוכלי לגלות כיצד את מרגישה קלילה יותר, צעירה יותר וחשוב מכל – את יכולה להפסיק לדאוג לנראות של האיפור או לתיקון האיפור בכל שעה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00