עסוקה ואין לך זמן? טיפים לאיפור ערב מושלם ב-5 דקות

שגרת החיים של לא מעט נשים הינה שגרת חיים תובענית ולוחצת. השילוב והתמרון שבין קריירה למשפחה וילדים, לא פעם מותירה לנשים את פרק הזמן המינימלי להתארגן בבוקר לעבודה או להתארגן בערב לאירוע משפחתי או לכל סוג של אירוע אחר. אם גם את מצויה בתוך השגרה התובענית והמתישה הזו ויש לך בקרוב אירוע של משפחה רחוקה אשר אתם מתכננים ללכת אליו בהרכב משפחתי מלא ואת כבר מוותרת מראש על הפעולה שבעבר הייתה עבורך בסיסית ופשוטה ששמה: להתאפר, כדאי שתכירי אופציה חדשה שתתאים בדיוק עבורך: איפור ערב מושלם בחמש דקות.

 

איפור ערב מושלם בזמן קצר- האם הדבר באמת אפשרי?

גם את ככל אישה וודאי יודעת שבכדי להתאפר בבוקר ליום עבודה, לרוב אין צורך להשקיע יותר מדי וניתן להסתפק באיפור בסיסי ופשוט שהשימוש בו לא אורך זמן רב. אולם, כאשר מדובר באיפור ערב אשר מיועד לצורך שדרוג ההופעה שלך והענקת מראה זוהר ומושלם, את בוודאי תוהה האם הדבר באמת אפשרי. במילה אחת, התשובה היא: כן. אמנם,  בתהליך איפור קצר עבור ערב יש צורך לוותר על חומרי איפור וכלי איפור שנראים לך לכאורה בסיסיים בכדי להעניק לעצמך מראה מושלם בעזרתו, אך על ידי שימוש נכון במספר חומרי איפור וכלי איפור, ניתן להגיע למראה מושלם לא פחות.

via GIPHY

 

כיצד להתאפר לאירוע ערב בחמש דקות

יום האירוע הגיע, את כרגיל מצויה בעוד יום עבודה תובעני. כאשר את מגיעה הביתה ומתחילה להתכונן לאירוע הדבר כולל את ארגון הילדים שלך קודם עם כל הכרוך בכך ולאחר מכן מציאת הביגוד התואם לאירוע. בכדי לחסוך לעצמך זמן, בחרי מראש את הבגדים שתלבשי לאירוע. לאחר שארגנת את כל מה שדורש אירוע משפחתי בהרכב מלא, בוודאי נשארו לך חמש דקות עבור עצמך לאחר שגם את סיימת להתלבש. זה הזמן להתיישב מול מראה עם קרם לחות, מייק אפ איכותי שמתאים בדיוק לעור שלך, קונסילר, פודרה, סומק, צלליות עיניים בצבע התואם לבגד שלך, שפתון, עפרון תוחם שפתיים ומסקרה איכותית. ראשית כל, מרחי את קרם הלחות באופן הטוב ביותר על הפנים, בכדי שהוא יהווה בסיס איכותי לאיפור. לאחר מכן, צרי נקודות של מייק אפ בחמש אזורים אסטרטגיים בפנים ומרחי אותו היטב. במידה ויש לך זמן, תוכלי להשתמש גם בקונסילר. אם אין לך זמן, השתמש בפודרה לאחר השימוש במייק אפ בכדי לקבע אותו. לאחר שסיימת עם תהליך המייק אפ- השתמשי בעיפרון תוחם שפה והוסיפי לאחר מכן את הליפגלוס הנבחר. בחרי בצלליות המתאימות לצבע עור הפנים שלך ולבגד אותו בחרת ולסיום השתמשי במסקרה איכותית אשר מדגישה ומעבה.

 

על אף שאיפור בחמש דקות הוא איננו איפור מושקע מאוד של זמן רב יותר, הרי שכאשר עושים זאת נכון ניתן לקבל את המראה המושלם שיקפיץ את כל הלוק שלך לאירוע ויעניק לך אינספור מחמאות באירוע.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 23rd, 5:23pm - 2017-08-23T17:23:35+03:00