איך תראי הורסת בכל זמן ובכל מידה

מרבית הנשים אוהבות להתלבש. לבוש הוא הדרך הייחודית של כל אישה לבטא את עצמה ולהוציא אל הפועל את מי שהיא, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה אישיותית. אולם, לא פעם נשים מוצאות את עצמן תוהות האם הבגדים אותם הן בחרו מתאימים להן. ראשית כל, צאי מנקודות הנחה שזכותה של כל אישה להתלבש באופן שנראה לה מתאים והולם גם אם החברה סביבה טוענת בתוקף שבגד כלשהו לא אמור להתאים לה בגדל דעות קדומות כגון: "לנשים מלאות אסור ללבוש פסים לרוחב" או כל דעה דומה אחרת. שנית, חשוב שתדעי שלא משנה באיזו מידה את, תמיד תוכלי למצוא לבוש הולם למבנה וסגנון גופך. אז אם גם את מוצאת את עצמך לא פעם בורחת אל מחוזות השקים השחורים בשל העובדה כי את לא רזה כמו דוגמנית הבית של מותג בגדים כלשהו, הדברים הבאים מוקדשים לך.

 

כיצד תבחרי את הבגד המושלם עבורך?

 

בחרי את הגזרה המתאימה לך

ראשית כל, חשוב מאוד שתכירי את מבנה גופך. שיטוט קצר ברחבי האינטרנט יגלה לך כי נשים שונות הן בעלות מבנה גוף שונה. לאחר שתקראי ותאבחני את מבנה הגוף שלך, תוכלי לקרוא גם על סגנון ביגוד אשר הולם את מבנה גופך. כך למשל, ישנן נשים אשר בהתאם למבנה גופן כדאי שילבשו גזרת בגדים צמודים יותר במותן ומשוחררת בחלק התחתון ולעומת זאת, ישנן נשים אשר הגזרה של הביגוד המתאים להן תהיה גזרה צמודה יותר בחלק העליון בעלת חיתוך בקו החזה. חשוב לזכור שכל הנשים יכולות ללבוש את כל פריטי הלבוש, בין אם מדובר במכנס, חצאית, שמלה, חולצה או טוניקה. החכמה היא להתאים בכל סוג של פריט לבוש את הפריט המתאים למבנה גופך מבחינת הגזרה שלו.

via GIPHY

 

בחרי את הצבעים אשר הולמים אותך

ישנם בגדים במגוון צבעים. צבעים עזים יותר ופחות. על אך שהצבע השחור בבגדים בהחלט יכול להתאים עבור לא מעט סיטואציות, אל תדבקי בשחור כל הזמן. בחרי את הצבעים עבור הבגדים שלך בהתאם לצבע העור שלך ובהתאם למבנה הפנים שלך. צבעים שונים מתאימים לנשים כהות עור או בהירות עור וחשוב לבחון איזה צבעים של לבוש מוציאים אותך באור חיוור יותר ואילו צבעים מדגישים את היופי שבך ואת האור שבפניך באופן יותר טוב.

via GIPHY

 

אל תפחדי לנסות!

חשוב מאוד שתאפשרי לעצמך לצאת מאזור הנוחות שלך ולנסות גם בגדים אשר מעולם לא חשבת שתעזי ללבוש. לכל אישה יש את הפריווילגיה להתלבש באופן שאליו היא מתחברת. אל תוותרי מראש ל סגנון לבוש כלשהו רק כי בעבר מישהו אמר לך כי הוא לא מתאים לך. תעזי למדוד את כל מה שאת רוצה, לבחון את עצמך ולהעניק לעצמך את היכולת להתחבר או שלא להתחבר אל הבגד אשר מדדת. זכרי בטרם את מגיעה לחנות בגדים לצורך מדידה ורכישה את חוש הביקורת המוגזם שלך על עצמך ותאפשרי לעצמך לאהוב את עצמך ולהתחבר אל עצמך.

via GIPHY

 

במידה ואת חשה אבודה בתוך עולם הלבוש, כיום  תוכלי להיעזר בשירותיה של אשת מקצוע העוסקת בתחום הסטיילינג. נשות מקצוע מעין אלו מסייעות לכל אישה להתאים את הבגדים המושלמים לה מכל הבחינות הן בתוך ארוך הבגדים שלה והן במסע קניות משותף.

 

זכרי! בחירה בביגוד הולם ומתאים לך תשדרג ותקפיץ את המראה שלך. אל תתפשרי על בגדים שאת לא מתחברת אליהם רק בגל שאת מאמינה שבשל מידת גופך את צריכה לדבוק בהם. אפשרי לעצמך לנסות, להתנסות ולצאת מאזור הנוחות שלך בכל הנוגע לבחירת הלבוש שלך ולבחור את הבגדים המושלמים עבורך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 23rd, 2:54pm - 2017-08-23T14:54:06+03:00