9 תרגילים למתיחת עור הפנים ללא ניתוח

חשבתם פעם איך נשים מסוימות בגיל 50 נראות צעירות בלי התערבות של תכשירים יקרים וכירורגים פלסטיים? מומחית עולמית בתחום קוסמטולוגיה, קרול מדג'יו פיתחה התעמלות מיוחדת לשרירי הפנים, שגורמת להם להימתח ומצמצמת את כמות הקמטים בלי התערבות חיצונית. כל אישה שמעריכה את עצמה בטוח תמצא 10 דקות ביום לתרגילים פשוטים אלה, במיוחד אחרי שתראה כמה הם יכולים להיות יעילים, מספיק להסתכל על הפנים של קרול עצמה.

לפני שתתחילי לעשות את התעמלות הפנים, וודאי שאין לך שום התוויות נגד. לקבוצת סיכון שייכות נשים שעברו הזרקות וניתוחים פלסטיים באזור הפנים. כמו כן, זה כולל אנשים שסובלים משיתוקי פנים, לחץ דם גבוה ובעלי פצעים, פגיעות וצלקות על העור.

 

1. קיצור האף

באמצעות אצבע לחצי על קצה האף כך שהוא יתכופף. בו זמנית מתחי למטה את השפה העליונה. חזרי על התרגיל 30 פעמים.

w1.jpg©takprosto

 

2. גיהוץ הקמטים בין האף לפה

פתחי את הפה, כדי שתיווצר צורה סגלגלה. הניחי אצבעות על הקמטים בין האף לפה והעבירי אותן הלוך חזור. בצעי את התרגיל 30 פעמים.

w2.jpg©takprosto

 

3. פיסול עצמות הלחיים

עם אגודל ואצבע תפסי בשריר של עצמות הלחיים. מתחי את הפה לחיוך והחזיקי ככה במשך 7 שניות, לאחר מכן שחררי. חזרי על התרגיל 10 פעמים.

w3.jpg©takprosto

 

4. תיקון מתאר הפנים

הניחי ידיים על הלחיים, פתחי קצת את הפה ומתחי את השפה העליונה כדי שתיגע בשיניים של הלסת התחתונה. עם דחיפות קלות ציירי את מתאר הפנים, תוך כדי הרמת העור עם הידיים למעלה. זמן ביצוע – 60 שניות.

w4.jpg©takprosto

 

5. חיזוק הצוואר

כדי לחזק את הצוואר יש להוסיף את שריר הטרפז ושרירי צוואר אחרים. בשכיבה, תפסי את החלק הקדמי של הצוואר, הרימי את הראש והישארי בתנוחה זו. לאחר מכן רדי בחזרה. לבצע את התרגיל 20 פעמים.

w5.jpg©takprosto

 

6. תרגיל לעפעפיים תחתונות

עם אמות שתי הידיים לחצי בעדינות על הנקודה שבין הגבות. את האצבעות של שתי הידיים הניחי בקצות העיניים החיצוניות. כווני את המבט למעלה. הרימי את העיניים בהדרגה למעלה ואז נסי לצמצם אותן מעט תוך מתיחת העפעף התחתון. מספיק 10 חזרות.

w6.jpg©takprosto

 

7. חיזוק הלסת התחתונה

אצבע על הסנטר, פתחי את הפה, את השפה התחתונה מתחי פנימה כדי שהיא תונח על שיני הלסת התחתונה. פתחי וסגרי את הפה תוך כדי תנועת הסנטר קדימה. התנגדי עם האצבע. חזרי 35 פעמים, לאחר מכן החזיקי את הלסת במקום וספרי עד 30.

w7.jpg©takprosto

 

8. הרמת קצות השפתיים

סגרי את הפה, אבל אל תלחצי את השפתיים אחת לשנייה. אמצי את קצות הפה כדי שיהיה קפיציים, אבל אל תחשקי שיניים. עם אצבעות של שתי ידיים הרימי והורידי את קצות הפה. זה צריך להיראות כאילו את מחייכת תוך כדי התנגדות שאת מפעילה על ידי האצבעות. חזרי על התרגיל עד שלא תרגישי שריפה.

w8w.jpg©takprosto

 

9. החלקת קמטים אופקיים על המצח

הניחי אצבעות במקביל לגבות וע"י לחיצה קלה התנגדי לאצבעות והרימי את הגבות. חזרי על התרגיל 10-15 פעמים.

w91.jpg©takprosto

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 21st, 3:54pm - 2017-08-21T15:54:28+03:00