5 הטיפים הבאים יעזרו לך לחסוך כסף לפני מסע השופינג הבא שלך

את מכירה את זה: את מסתובבת בקניון על מנת לרכוש פריט ספציפי, ומיד מוצאת את עצמך עורמת בגדים, מוצרים ופריטים שבכלל לא רצית לרכוש.

זה נכון שקשה לצאת מקניון או מרכז קניות מבלי לבזבז (מה שלעיתים קשור לשליטה עצמית נמוכה או לטכניקות שווק של חנויות), אבל כדי שתוכלי קצת למתן את השופינג -  חשוב לפני שאת יוצאת לקניות לבצע את חמשת הפעולות הבאות שיחסכו לך כסף:

 

בלי זמן איכות עם הארון שלך

לפני שאת יוצאת לקניות עברי על הבגדים שנמצאים בארון שלך. בכך תוכלי להבין אילו פריטים כבר יש לך, מה נפל לחלק האחורי של הארון ולא ראית, ומה באמת חסר לך. בכך תוכלי להבין מה את באמת צריכה לרכוש ועל מה אפשר לוותר.

 

צאי עם רשימת קניות

רשימת קניות של הפריטים שאת באמת צריכה תעזור לך גם להיות מאורגנת, לחסוך זמן, וגם לא להשקיע יותר כסף ממה שאת צריכה במסע הקניות. בכך תוכלי לקבל בסוף הקניה בדיוק את מה שאת צריכה.

via GIPHY

 

היי הסטייליסטית של עצמך

כאשר את בודקת את הארון שלך, נסי לבצע התאמות בין בגדים שונים ו'אאוטפיטים' לכל השבוע. בדקי כיצד את משלבת יחד פריטים חדשים וישנים ונסי לגבש לך לוק מנצח. בכך תוכלי לדעת מה את מחפשת בחנויות ותוכלי לרכוש באופן ממוקד יותר.

 

היי מעשית וממוקדת

לעיתים כאשר אנו יוצאות לקניות, אנחנו מוצאות את עצמנו בחנויות שלא ממש תואמות לתקציב שלנו, תוך שלאחר מכן אנו מנסות  להצדיק לעצמינו קניה של חולצה ב 500 שקלים, שבכלל לא ידענו על קיומה או חשבנו עליה. לכן כשאת יוצאת לקניות, התמקדי ברשתות וחנויות שמאפשרות פריטים שמתאימים לתקציב שלך תוך התמקדות בפריטים שאת באמת צריכה ולא בפריטים שאת לא חשבת עליהם או שלא תשמשי בהם בטווח הארוך.

via GIPHY

 

תמיד מדדי את הבגדים לפני שאת קונה אותם

אל תרכשי בגדים על פי גחמה ומבלי שמדדת אותם. את הרי לא רוצה להוציא כסף על פריט ולשמור אותו כאבן שאין לה הופכין בארון. אם את יוצאת לקניות, תמיד מדדי את כל הבגדים שאת רוצה לקנות, וזאת כדי לוודא שהם מתאימים לך וכי תוכלי ללבוש אותם ביום יום. בכך תוכלי לחסוך כסף וגם להפוך את הקנייה לקלה ומהירה.

 

אז בפעם הבאה שאת יוצאת לשופינג עם להבה בעיניים וכרטיס אשראי בין השיניים, חזרי לטיפים שכתבנו כאן, ותראי איך את רוכשת באופן קצת יותר חסכני.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00