כמה עולה להיות את - בואי לגלות כמה כסף את מוציאה על עצמך בחודש

מלבד הוצאות הקיום החודשיות הבסיסיות שכוללות שכר דירה, אוכל ונסיעות, ישנן הוצאות שאת ממש אבל ממש חייבת להוציא. הרי להיות אישה דורש המון השקעה, בעיקר שאת צריכה לפצות את עצמך על העבר, הווה והעתיד.

אז בין אם את אישה שאוהבת לרכוש זוגות נעליים שאת ממש לא צריכה, ובין אם את מסתפקת בסנדלים תנכיות מימי התיכון, להיות אישה זה דבר יקר. אז כמה עולה להיות את?

 

היגיינה אישית

בזמן שגבר משתמש בשמפו לסיבון כל חלקי הגוף, את צריכה מוצר הגייני אחר וספציפי לכל אזור. טמפונים, תחבושות, סבון רחצה, שמפו ומרכך לבד יעלו לך 100 שקלים בחודש ושלא נדבר על הקוסמטיקאית שעוזרת לך להפטר משיערות פנים שלא האמנת שאת תוכלי לגדל. אל תשכחי את קרם הפנים שיעלים לך קמטים למרות שאת עוד לא בת 30,  סה"כ: 400 שקלים לחודש.

 

עיצוב השיער

השיער שלך דורש כל הזמן תחזוקה ועיצוב בעיקר באקלים הישראלי מלא הלחות שהופך את שיערך מגלי למנה חמה נודלס, במספר דקות. כדי לשלוט על השיער את צריכה מסכת שיער שתעלה לך לפחות 30 שקלים, ביקור חודשי במספרה: 220 שקלים, וחומר עיצוב מסוגים שונים 30 שקלים.

via GIPHY

 

שופינג

הג'ינס שקנית שנפרדת מהחבר, החזייה שאת חייבת כי הכתפיות שלה מדהימות (והרי אין לך עוד 30 חזיות כאלה בבית נכון?!) משקפי השמש שכעת באופנה, השמלה המתוקה שקנית שיצאת מהעבודה - כולם סוחפים אותך למסע שופינג שעולה לך בממוצע 500 שקלים בחודש.

via GIPHY

 

פיצ'יפקס

לקים בצבעים שונים, גומיות מוזרות, שפתונים בצבעים עזים (שעוברים ישר למגירה שאת אף פעם לא פותחת), מחזיק מפתחות (מדליק!), ארנק קטן, ארנק גדול, תיק צד עם פרנזים, תיק צד בלי פרנזים, גרביים לחדר כושר, גרביים לימים קרים, תחתוני חוטיני מנומרות (שנשארות בארון כמו אבן שאין לה הופכין), צמידים, טבעות ושאר ירקות: כל אלה ואחרים הם פיצ'פקעס שאת לא ממש צריכה, אבל באיזה שהוא אופן חולני גורמים לך אושר. סה"כ: 600 שקלים.

 

חדר כושר

כדי ללבוש את כל מה שקנית בסעיפים הקודמים, את צריכה גוף חטוב. אז בין אם את מממשת את המנוי ומקפת בחוגים, לבין אם פרסמת אותו למכירה חודש לאחר שעשית את המנוי, העלות הממוצעת לחיטוב הגוף:  250 שקלים.

via GIPHY

חשבון נפש

פסיכולוג? אימון אישי? סדנאות העצמה? כל דבר שמטפל בנפשך יעלה לך בסביבות ה 400 שקלים בממוצע לחודש. טיפ: חפיסת שוקולד או גלידה טובה יעלו רק 20 שקלים...

וכעת שאת יודעת כמה עולה להיות את, את בטח מזועזעת, מדוכאת וחרדה. אז כדי לשפר את המצב, אולי תקני לך עוד איזה שמלה או חולצה?

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00