עשי זאת בעצמך - דרכים לטיפוח הגוף מבלי ללכת לקוסמטיקאית

כולנו אוהבות ללכת לקוסמטיקאית וליהנות מעור מטופח חלק ופנים שכיף להביט בהן במראה. עם זאת, טיפולים קוסמטיים יכולים לעלות מאות שקלים כמו גם המסכות, הקרמים והסרום לטיפוח העור שנלווים עם הטיפולים.

לכן כשאת רוצה לחסוך את הביקור החודשי אצל הקוסמטיקאית שמותיר אותך עם מינוס בעובר ושב, חשוב שתדעי שישנן כמה פעולות לטיפוח הגוף שתוכלי לבצע לבד (או בעזרת חברה טובה).

 

סידור גבות

גבות לא מסודרת, גבות סוררות ומבולגנות, עלולות להיות מטרד אסתטי מעצבן. כדי להסיר את שיער הגבות תוכלי לעצב את גבותייך באזורים הסוררים בעזרת פינצטה ולגזור את הגבות הפראיות מהאזורים העליונים עם מספריים קטנות לציפורניים. חשוב, כדי לא לפגוע בצורת הגבות,  לנקות את אזור הגבות בלבד, ולא לגעת בקשת הגבה ולא להתקרב אל האזורים המלאים שהופכים אותה לגבה מושלמת.

 

מסכות פנים טבעיות

מסכת פנים יכולה לעשות נפלאות לעור. המסכות בדרך כלל מלאות חומרים טבעיים שממריצים את העור וגורמים לתחושה חלקה. אבל אם את רוצה לוותר על המסכות היקרות, תוכלי באמצעות מעט תושייה לרקוח לך מסכת פנים טבעית. כיום ישנן מסכות יוגורט נפלאות מעורבות עם דבש או קליפות הדרים שמטשטשות כתמי עור על ידי ביטול ייצור המלנין בעור (שהוא פיגמנט שמקהה את הפנים).  עוד תוכלי לשמור על עור זוהר באמצעות מסכת מלפפון מעוך עם עלי מנטה ואשל שירעננו ויחזירו לעורך את הזוהר שאבד. את תהליך הזדקנות העור תוכלי למנוע באמצעות מריחת שמן קוקוס על הפנים.

 

מסיבת הסרת שיער

בא לך להיות חלקה בכל הגוף מבלי לגשת לקוסמטיקאית? ארגני עם חברה טובה מסיבת הסרת שיער. קני שעווה איכותית ודפי שעווה, וקבעי עם חברה יום שבו תוכלו לסייע אחת לשנייה להפטר מהשיער שאתן לא מגיעות אליו. בכך תוכלו שתיכן ליהנות מעור חלק, ואף מבילוי מצחיק במיוחד.

 

מרשם מהרופא

אם את סובלת מאקנה או מכתמים בעור, נסי לפני שאת פונה לקוסמטיקאית, לקבל מרופא עור מרשם לתרופה נגד האקנה או לטשטוש הכתמים. תרופות מרשם תמיד זולות יותר מקרמים ומשחות שמספקות הקוסמטיקאיות, ולעיתים הן גם עובדות טוב יותר כדי לטפל בבעיה.

 

אכלי נכון

חשוב כדי שהעור שלך יהיה רך, נעים וזוהר - לאכול נכון. הרבי בשתיית מים, אכלי שקדים ואגוזים טבעיים, הרבי באכילת ירקות ירוקים וטלי ויטמינים במידה וחסרים לך כאלה בגוף. בכך העור שלך יישאר רענן וחלק.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 2nd, 4:15pm - 2017-08-02T16:15:51+03:00