סודות היופי של הנשים הקוריאניות לעור הפנים המושלם

כולנו שמענו דברים נפלאים על התופעה של היופי הקוריאני, אבל לא רבים יודעים מה השיטות בהן משתמשות הנשים הקוריאניות. עשרה שלבים בשגרת הטיפוח של הנשים הקוריאניות שיהפכו גם את העור שלך למושלם.

 

הסרת איפור

חשוב לעשות זאת נכון. העור סביב העיניים מאד עדין ודק ולכן זקוק לגישה בהתאם. בחרו מוצרים שמתאימים במיוחד לאזור העיניים, במיוחד כשמדובר בחומרי ניקוי. אחרת אי אפשר להסתדר בלי שפשוף ומתיחה, שיכולים רק לפגוע בעור.

w1.jpg©marieclaire

 

שלב ראשון של ניקוי העור

תהליך ניקוי עור הפנים של הנשים הקוריאניות הוא דו שלבי. שלב ראשון נועד להסרת איפור (באמצעות מוצר המיועד לכך) ולהסרה של רוב הלכלוך שהצטבר במהלך היום. קוריאניות מאד אוהבות להשתמש בשמן הידרופילי, שקיים נכון להיום בלא מעט חברות טיפוח.

 

שלב שני של ניקוי העור

שלב שני זה קצף, המיועד במיוחד לניקוי עור הפנים מהלכלוך (ככה זה מופיע על האריזות). קצף זה מסיים את שלב הניקוי, מנקה את הנקבוביות ומכין את העור שלך לשלבי טיפוח הבאים. קוריאניות משתמשות בספוגית רשת קטנה להקצפה טובה יותר ובעיניהן העור מרגיש נקי עוד יותר.

w2.jpg©marieclaire

 

אל תשכחו את מי טוניק

מי טוניק מתאימים לכל סוגי העור קודם כל כי הם משפרים איזון חומצה-בסיס של העור אחרי הניקוי הדו-שלבי (ובמיוחד אחרי הבסיס שמכיל הקצף), מונעים את תחושת המתיחות של העור ומסירים שאריות של חומר ניקוי. כמובן, מומלץ לבחור מי טוניק המיועדים לדרישות העור שלך: עם אפקט מט, המאזן, המרגיע, המלחח, עם אפקט הפילינג וכד'.

קוריאניות בטוחות: פרק הזמן בין סיום ניקוי העור לשימוש במי טוניק לא אמור לעלות על 3 שניות!

 

העור שלך יאהב את הסרום

קוריאניות מאד אוהבות את החומר המרוכז הזה. מדוע? החומרים הפעילים של הסרום חודרים לשכבות העור העמוקות יותר ועוזרים בעיקר בטיפול בקמטי הבעה וגיל. כמו כן, אם יש לכם סרומים עם אפקט של קרם לחות, זה הכי מומלץ.

w3.jpg©marieclaire

 

קרם עיניים

קוריאניות לא משתמשות בקרם פנים באזור העיניים (זה יכול לגרות את רירית העין וגם יכול לגרום לבצקתיות של העור). פרט לשימוש במוצר מתאים, אמצו הרגל להניח את קרם העיניים עם קמיצות (זו אצבע הכי חלשה ולכן הכי פחות לוחצת על העור).

 

לחות לשפתיים

תכשיר לחות לשפתיים – חלק חשוב בשגרת הטיפוח של נשים קוריאניות. יש להשתמש בו פעמיים ביום, בבוקר ובערב.

 

קרם לחות

כאשר אנחנו בוחרות קרם לחות, חשוב לשים לב לדרישות העור שלנו וגם להתייחס לגורם הגיל. שימו לב – יש למרוח את הקרם גם על אזור הצוואר והמחשוף.

w4.jpg©marieclaire

 

פילינג

שלב זה כבר לא שייך לשגרת הטיפוח הקבועה, אלא מתייחס לשיטתיות. במיוחד זה נוגע לפילינג ומסכות (אם לא משתמשים באלה באופן קבוע, זה לא יעזור)

פילינג מסיר תאים מתים ומרענן את העור, מספק מעבר לחומרים פעילים של סרום וקרם לחות. יש להשתמש בפילינג פעם עד פעמיים בשבוע.

 

מסכות פנים

הכל תלוי במצב העור שלך. אם העור שלך שומני ונוטה להתקלף, יש לבחור מסכות ניקוי ומסכות דיטוקס. אגב, השימוש במסכות לחות מומלץ לכולם, ללא יוצא מן הכלל, במיוחד לאלה שגרים בערים גדולות. גם אם אנחנו שותות מלא, מלחחות את העור ומשתמשות בסרום – זה עלול לא להספיק.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 16th, 1:54pm - 2017-07-16T13:54:54+03:00