כך תבחרי שמלת ערב מחמיאה בהתאם למבנה הגוף שלך

מי מאתנו לא חוותה את הסיטואציה הבאה:  את עומדת בפני הארון שלך לפני שאת יוצאת לאירוע ומחפשת מה ללבוש. הארון מלא בשמלות ואת מוצאת את עצמך מודדת שמלה אחר שמלה ולא מוצאת שמלה מתאימה מכיוון שאף שמלה לא נראית מספיק טוב עלייך.  אם נתקלת בסיטואציה הזו ולא פעם אחת, אז קודם כל כלל ראשון וחשוב שכדאי שתכירי ותיישמי- בגדים לאירוע לא מחפשים ביום האירוע עצמו, אלא בוחרים מראש כמה ימים קודם. כלל שני וחשוב לא פחות הוא- למדי מראש איזה סוג וסגנון של שמלות ערב מחמיאות ומתאימות למבנה הגוף שלך ובהתאם אליהן התאימי שמלת ערב לאירוע הספציפי.

 

הכירי את מבנה הגוף

לכל אישה מבנה גוף אחר, אך ישנם עקרונות בסיסיים שעל פיהם כל אישה יכולה לדעת מהו מבנה הגוף שלה ובהתאם אליו להתאים שמלת ערב מחמיאה:

מבנה גוף אגס הוא מבנה גוף שבו הירכיים והישבן גדולים מפלג הגוף העליון. מכיוון שישנה נטייה להסתכל בדרך כלל על מבנה הגוף העליון בטרם עוברים להסתכל על מבנה הגוף התחתון, אם את  בעלת מבנה גוף שכזה , את פשוט יכולה לבחור בשמלות סטרפלס או שמלות בעלות כתפיות דקות. כמו כן, סגנון השמלה האידאלי עבורך הוא שמלה אשר נצמדת במותן ומתרחבת באגן.

לעומת זאת, מבנה גוף שעון חול הוא מבנה גוף שבו החלק העליון והחלק התחתון פרופורציונאליים בגודלם וביניהם מפריד קן מותן דק- נשים בעלות מבנה גוף שכזה יכולות לבחור בשמלות מיני קצרות וצמודות או בשמלות ארוכות, צמודות לכל אורכן וקלאסיות.

אם יש לך מבנה גוף משולש הפוך שהוא מבנה גוף  אשר בו פלג הגוף העליון הוא גדול יחסית ולעומתו פלג הגוף התחתון צר, חשוב שתבחרי בשמלה שתטשטש את החלק העליון ותדגיש את החלק התחתון והצר. תוכלי לבחור בשמלת אובר סייז מחמיאה ושיקית בצבע עז, בעלת מחשוף וי עמוק.

יש לא מעט עקרונות נוספים שחשוב שתלמדי בנוגע למבנה הגוף שלך, בכדי שתוכלי לבחור את שמלת הערב המושלמת עבורך.

חשוב מאוד להקפיד על הלבשה תחתונה איכותית מתחת לשמלת הערב ובמידה ואת מרגישה שיש צורך- תוכלי ללבוש גם מחטב. מחטב איכותי יכול להראות אותך לפחות בשתי מידות פחות.

כל אישה יכולה להראות הכי טוב שאפשר בשמלת ערב ולכל אישה מגיע להראות טוב, ללא קשר למבנה הגוף שלה. אם את רוצה להרשים באירוע במראה נדיר, אל תתפשרי- למדי מהו מבנה הגוף שלך והתאימי את שמלת הערב המושלמת עבורו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 11th, 4:19pm - 2017-07-11T16:19:13+03:00