השיער לא מסתדר בבוקר? יש פתרון

שוב התעוררת ליום עמוס ואת רואה במראה שהשיער שלך לא משהו, מה עושים? במקום להיכנס ללחץ ולהתעצבן, יש לנו עבורך כמה טיפים שיעזרו לך לצלוח את היום הרע בצורה הטובה ביותר. אז רגע לפני שאת מרימה ידיים או מודיעה על יום מחלה, קבלי את חמשת הטיפים שיעזרו לך לשיער שלך להיראות טוב:

 

גלגול הדוק

גולגול הדוק יעזור לך לפתור את בעיית השיער. כל מה שאת צריכה זה להבריש את שערך, לאסוף אותו לקוקו כמה שיותר הדוק לקרקפת ולהצמיד את שערך בסיבוב ע"י סיכות. הגולגול יעשה לשערך רק טוב הוא יבליט את פניך ואף אחד לא ישים לב שאת ביום שיער רע.

שמפו יבש

השמפו היבש הוא אחד ההמצאות הטובות ביותר שקרו לעולם השיער. הוא עוזר למנוע שמנוניות בקרקפת, מרענן את השיער ואף עוזר לסדר שיער סורר ועקשן. כמה התזות על הקרקפת, המתנה של דקה עד שתיים ועיסוי השמפו לתוך הקרקפת בתנועות קלות יעשו טוב לשיער שלך. כך שבסופו של דבר תקבלי שיער רך ונעים למגע, ללא שומניות ותחושה נעימה ממש כמו לאחר חפיפה.

סיכות

שיער מחושמל, שונצים דורשים פתרון מהיר. עם סיכות ניתן ליישר כל שערה סוררת או תסרוקת. כל מה שאת צריכה זה שתי סיכות טובות קטנות, בינוניות שיישרו את שערך ויגרמו לשיער שלך להיראות טוב. מעבר לך מדובר על אקססוריז שמוסיף לא מעט להופעה שלך.

קרם לחות

קרם לחות הוא פתרון אידיאלי לשיער סורר. ישנם סוגים שונים של קרם לחות לשיער גלי, תלתלים, ואפילו קשה לסירוק. כל מה שאת צריכה לעשות זה למרוח על כפות הידיים את הקרם, ולעשות את השיער מאזור השורשים כלפי מטה כולל קצוות. השיער יקבל את הלחות שהוא צריך ויעוצב כפי שאת רוצה.

מחליק

מחליק היא ההמצאה הטובה ביותר שקיימת כיום. היא עוזרת להחליק כל שיער בדקות אחדות, ללא צורך להיות תלוי בפן או בספר שלך. כל מה שאת צריכה, זה להחליק את השיער הסורר שהוא יבש כמובן במחליק, לעבור פעמיים ויש לך שיער מסודר ויפה. לבעלות שיער גלי יספיק סיבוב אחד על כל הראש.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 11th, 4:19pm - 2017-07-11T16:19:13+03:00