איזה שפתון מתאים לך לפנים?

בחירת שפתון היא משימה לא קלה. מאחר שישנם לא מעט גוונים של שפתונים, הבחירה מקשה עד מאוד. את השפתון צריך להתאים לסוג העור וכן לנתונים השונים שלך, שכוללים בין היתר את מבנה הפנים, צבע העור, סגנון הגבות, עובי השפתיים ועוד. לכן חשוב לקחת את כל הנתונים האלה בחשבון בטרם רוכשים שפתון חדש. מעבר לכך, חשוב לדעת איזה שפתון אנו רוצים - נוזלי שעמיד לאורך זמן או שפתון לחות רגיל.

 

התאמת סוג השפתון

בטרם החלטת על רכישת שפתון חשוב שתתאימי את השפתון וצבעו לנתוניך האישיים, אשר כוללים בין היתר :צבע עורך , האם את כהה או בהירה, מנומשת או חלקה? סגנון ועובי השפתיים שלך, מלאות או דקות? מה את רוצה להדגיש איתן את העובי שלהן או להראות את הנוכחות שלך? אחרי שענית על שאלות אלה יהיה לך יותר קל להתאים את השפתון שאת רוצה. לרוב שפתונים אדומים יתאימו לנשים ברונטיות ובעלות עור בהיר מאשר עור כהה. אך לכהות שבינינו יתאימו גווני הבורדו למיניהם. במידה ואת רוצה לוק בובתי תוכלי לבחור שפתון בצבע ורוד או ניוד שייתן לך לוק בובתי כמו שאת אוהבת.

 

גוונים שונים של שפתונים

ישנם גוונים שונים של שפתונים החל מסוגי הוורודים למיניהם ועד האדומים, החומים והכתומים.

שפתון אדום - הוא שפתון אשר מתאים יותר לאירועים שונים בערב, הוא מדגיש את הנשיות שלך, ומעולה לדייטים.

שפתון ורוד - יתאים לך ליום יום וכן לעבודה, הוא יעניק לך מראה בובתי, על כל גניו, הגוונים הבהירים יתאימו לבוקר ואילו הכהים יותר תוכלי להשתמש בערב.

שפתון ניוד - הוא שפתון שמתאים ליום יום, אם את רוצה מראה יום יומי ושלא ישימו לב שהתפארת הניוד יתאים לך עד מאוד.

 

כך שכל מה שאת צריכה, זה פשוט להתאים את צבע השפתון לנתוניך וכן למצב שאת צריכה או בין אם זה לעבודה או לערב.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 10th, 1:24pm - 2017-07-10T13:24:01+03:00