האמת על צלוליטיס, ואיך להימנע מזה?

רוב הנשים חושבות שצריך לעשות משהו עם הצלוליטיס, אבל האם תמיד המאבק הזה מביא תוצאות חיוביות? מגזין "טלגרף" האמריקאי מציג: מומחים בתחום טכנולוגיות-ביוטי בארה"ב מפריכים מיתוסים וסטריאוטיפים על "עור קליפת התפוז".

המומחים טוענים שנשים רבות לא יודעות כל כך מה זה צלוליטיס. הם מסבירים שהסיבה לכך יכולה להיות טמונה בתהליכים פיזיולוגיים עמוקים שפשוט אין מה להילחם בהם. כל מה שאפשר לעשות – לנסות להחליק את העור.

"ישנם מספר גורמים לצלוליטיס, אותם צריכה להכיר כל אישה", כך אומרים המומחים.

מתברר שצלוליטיס יכול להיות תורשתי. אם לאמא שלך יש צלוליטיס, רוב הסיכויים שתסבלי ממנו גם את, לא משנה, כמה חזק תנסי למנוע את זה. במקרים רבים טוענים שצלוליטיס קשור לעודף משקל. זאת טעות. הסיבה להיווצרות הצלוליטיס לא קשורה למשקל וסובלות ממנו גם בחורות רזות.

צלולילטיס יכול להופיע בכל חלקי הגוף, לא רק על הירכיים או הישבן. במקרים רבים הוא מופיע באזורים אליהם לא זורם הדם בגלל חוסר תנועה או בשל מיעוט של פעילות גופנית.

כדי לצמצם את הופעת הצלוליטיס, חשוב להקפיד על אכילת מזונות לא מעובדים (ללא ממתיקים, תוספות מלאכותיות, חומרים משמרים). כמו כן, רצוי לוותר על צריכת מוצרי חלב עם אחוזי שומן גבוהים ומאכלים המכילים סוכר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00