שיטה חדשה וטבעית להתמודדות עם כוויות שמש

הקיץ הגיע ונפתחה עונת הרחצה. חודשים של ים, בריכה, ובילויים לפנייך. אבל האם  את דואגת להגן על העור שלך מפני השמש?

 

השמש והזקנה הולכים יד ביד

כמעט כל אורגניזם בכדור הארץ קיים בזכות השמש, אבל כמו בכל דבר בחיים יש לשמור על איזון. חשיפה ארוכה לשמש עלולה לגרום להתפרצות קמטים, כתמי פיגמנטציה, שקיות, עור נפול, ועוד. כמעט 90% מבעיות העור המתפתחות עם הגיל יכולות להתפרץ גם כתוצאת מחשיפה ממושכת.

 

איך להגן על העור כדי שישאר צעיר?

זה לא משנה כמה טיפולי פנים או ניתוחים קוסמטיים תעשי, אם לא תגני על העור שלך מהשמש באופן קבוע את תמשיכי לראות סימני הזדקנות שהם לא בהכרח טבעיים לגיל שלך. קוסמטיקאיות ממליצות למרוח קרם הגנה עם SPF גבוה כל שעה (לא רק פעם ביום), במיוחד על הפנים. רצוי להסתובב עם משקפי שמש עם הגנה נגד קרני השמש (המשקפיים שמצאת בשוק לא יעזרו לך נגד קמטים מתחת לעיניים), כובע, ובקבוק מים כדי להימנע מהתייבשות.

 

איך להרגיע כוויות שמש עם תה ארל גריי?

במידה ולא הצלחת להגן על העור שלך מהשמש ונשרפת - רצוי לטפל בכוויה באופן מיידי. יש המון תכשירים קוסמטיים ורפואיים, לשימוש בהתאם לדרגת הכווייה ותמיד בהתייעצות עם מומחה. אופציה נוספת היא שימוש בתכשירים טבעיים.

בתמצית שמן עלי הארל גריי יש רכיבים המרגיעים את העור ומעודדים התחדשות תאים. אז אם תפסתן קצת יותר מידי שמש ואתן מחפשות טיפול מהיר ומרגיע, נסו אמבטיה קרה עם 20-30 שקיות תה ארל גריי. אין ארל גריי? נסי שקיקי תה ירוק המכילים ECGC.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 6th, 3:59pm - 2017-07-06T15:59:18+03:00