איזה תספורת הכי מתאימה לסוג הפנים שלך?

מסגרת לפנים זה כל הסיפור

סנטר מחודד, מצח גבוה או לסת בולטת הם חלק מהמכשולים שאנו מתמודדים איתם ביום יום. מאחר שלכל אחד מבנה פנים שונה, לא כל תספורת מתאימה למבנה הפנים והולמת אותו. לכן, ע"פ מבנה הפנים ניתן להתאים את סוג התספורת שתדגיש אזורים יפים בפניך כגון: עצמות לחיים גבוהות, וכן טשטוש אזורים לא מחמיאים כמו אוזניים גדולות, סנטר מחודד, לסת רחבה ועוד. על מנת לדעת איזה תספורת מתאימה לך, כל מה שאת צריכה לעשות זה דבר פשוט, להסיט את השיער לאחור ולראות איזה מבנה פנים יש לך בהתאם לסוגי מבני הפנים הבאים.

 

מבנה פנים אובלי

זהו מבנה פנים בצורת אליפסה אשר מזכיר ביצה. המצח וקו הלסת באותו רוחב ואילו עצמות הלחיים בולטות. מבנה זה נחשב למבנה אידיאלי, ורוב האנשים משתייכים אליו. כך שאם את משתייכת אליו את יכולה להיות מרוצה מאוד.

התספורות המתאימות למבנה זה הן: כמעט כל התספורות בין אם זה תספורת קצרה, ארוכה, נפוחה או צמודה. חשוב להתאים את התספורת בהתאם לאיברים שאת רוצה להבליט כמו למשל אוזניים או אף. כמו כן, דירוג קופצני יתאים לך מאוד ויוסיף שובבות ורעננות לפניך.

 

מבנה פנים עגול

מבנה זה הוא מבנה אשר לא כל אחד מתברך בו. אם אורך הפנים שווה או כמעט שווה לרוחב ואין פינות חדות באזור הלסת, יש לך מבנה עגול בוודאות. הפנים העגולות הן לרוב פנים מלאות, אשר כוללות לחיים עגולות וסנטר קטן.

התספורות המתאימות למבנה זה הן: תספורות קצרות, תספורות קצוצות מאוד, כל סוגי הקארה למיניהם במיוחד עד הסנטר ויותר קצר. גם תספורת רייצ'ל תתאים מאוד למבנה זה. וותרו על דירוגים קדמיים למיניהם ועל קארה רגיל שמבליטות את המבנה העגול.

 

מבנה פנים בצורת לב

מבנה זה מאופיין לרוב במצח רחב ופנים צרות לכיוון הסנטר, כך שמתקבלת צורת לב בפנים שקודקוד הלב מתחיל מהסנטר ובמצח מתקבלת צורתה הלב. לאנשים במבנה זה עצמות לחיים משגעות והם משדרות משהו חברותי ופתוח כלפי הסביבה.

התספורות המתאימות למבנה זה הן: דירוגים עדינים, לשיער באורך הכתפיים יתאים דירוג לכיוון הסנטר. ניתן לתת לקצוות השיער נפח שיוספו מלאות לחלק התחתון של הפנים.

 

מבנה פנים ארוך

מבנה זה מאופיין במצח וקו לסת באותו רוחב , כמו כן אורך הפנים גדול יותר מרוחבן וישנם מקרים שאף הסנטר בולט מעט. למבנה פנים זה די קשה להתאים תספורות, לכן וותרי על קוקו מתוח שרק ידגיש ויאריך את הפנים.

התספורות שמתאימות למבנה זה הן: תספורות באורך בינוני, מאחר שתספורות באורך ארוך יותר לא מחמיאות למבנה פנים זה. ולכן על מנת ליצור מסגרת מאוזנת לפנים שטשטש את האורך של הפנים, כדאי לבחור בקארה באורך הסנטר. פוני בובה ופוני אלכסוני יעזרו לשבור את המבנה הארוך של הפנים.

 

מבנה פנים מרובע

מבנה פנים מרובע הוא מבנה אשר יש לו קו לסת דומיננטי ומרובע ומצח מרובע. במבנה זה כדי לרכך את המראה ע"י תספורת שתחמיא למבנה הפנים. בחירה בצבעים שמשתלבים עם גוון העור תעזור מאוד לשבור את המבנה המרובע.

התספורות שמחמיאות מבנה זה הן: תספורות עם הרבה תנועה ודירוג ארוך. גם פוני יכול לשבור את מבנה פנים זה ולרכך אותם

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00