התעמלות לפנים שלך: כך תשמרי על פנים רעננות ללא ניתוחים או הזרקות

בילדות ההורים אסרו עלייך לעשות פרצופים? תשכחי מזה. אם תעשי הכל נכון, תרגילים לפנים לא רק ישפרו את מצב הרוח, אלא גם יהפכו את העור שלך למתוח יותר.

ביצוע קבוע של תרגילים מסוימים לשרירי הפנים יאפשר להם להתרענן ולעור להימתח ולהיות חלק יותר. באמצעות התרגילים האלה תוכלי להיראות צעירה יותר. את התרגילים האלה אפשר לעשות בכל שעות היממה.

תיישרי את הגב, תורידי את הכתפיים ותרימי את הראש. דרך אגב, יש שממליצים לבצע את התרגילים בשכיבה, בתנוחה נוחה. למשל, כאשר עושים אמבטיה. תורידי את האיפור, תשימי קרם לחות. אם את רוצה תוצאה יותר בולטת – אפשר להשתמש בקרמים עם אפקט מתיחה. חמש נשימות עמוקות ואפשר להתחיל:

 

העיניים

מטרה: ליישר את הקמטים הדקים באזור העיניים ולהרים את העפעפיים.

תנועות: עצמי עיניים, הרפי את העפעפיים וכווני את המבט לחמש שניות לכיוון האף. לאחר מכן פתחי את העיניים לאט והסתכלי קדימה. חזרי על התרגיל 5 פעמים.

מטרה: להעלים עיגולים שחורים ובצקת סביב העין

תנועות: הניחי את האצבעות על עצמות הלחיים מתחת לעפעפיים התחתונות ומשכי מעט למטה תוך כדי שאת מנסה בכוח לעצום את העיניים.

מטרה: לגהץ את הקמט האנכי בין הגבות

תנועות: אצבע ואמה במרכז הגבות, משכי כל אחת מהגבות לכיוון הרקות. עצמי עיניים. חזרי 5 פעמים-  5 שניות כל פעם. בין לבין, כדי לשחרר את שרירי העיניים, תופפי בעדינות עם קצות האצבעות על העפעף העליון הסגור.

e1.jpeg©elle

 

מתאר הפנים

מטרה: להעלים את הסנטר השני

תנועות: לאורך כמה שיותר זמן משכי את האותיות "KS" תוך כדי שאת מותכת את השפתיים כמה שיותר לצדדים עד שלא תרגישי שכל השרירים וכל סחוסי הצוואר מתוחים. הישארי במצב זה במשך 5 שניות. חזרי על התרגיל 5 פעמים. אחרי כל פעם שחררי את אזור הפה תוך כדי שאת אומרת בשקט את הצליל "O".

מטרה: לשקם את מתאר הפנים

תנועות: הניחי את האגודלים מתחת לסנטר ונסי לפתוח את הפה. הורידי את הלסת התחתונה אבל במשך 5 שניות התנגדי לתנועה זו ע"י האגודלים. חזרי על התרגיל 5 פעמים.

מטרה: להרים עצמות לחיים

תנועות: שימי כפות ידיים משני צדי הפנים, תתחילי להגיד את התנועה "I" (כמו במילה "פיצה"), תוך כדי שאת חושקת שיניים ומותחת את הפה כמה שיותר. בו זמנית מתחי עם הידיים את עור הפנים לכיוון האוזניים. חזרי על התרגיל 5 פעמים.

e2.jpeg©elle

 

הפה

מטרה: להגדיל את נפח השפתיים

תנועות: סגרי את הפה. תפסי את השפתיים עם אגודל ואצבע. התחילי לצבוט את השפתיים צביטות קלות מאמצע השפתיים לזוויות הפה. חזרו על התרגיל במשך שתי דקות.

מטרה: לגהץ את קמטי ההבעה בין האף לזוויות הפה

תנועות: עם אגודל ואצבע תצבטי מהר אבל בעדינות את הקו בין זוויות האף לזוויות הפה. תתחילי מלמטה ותעלי לכיוון האף. חזרי על התרגיל במשך 2 דקות.

מטרה: לרענן את אזור עצמות הלחיים

תנועות: תתחילי עם לחיצות קטנות בכריות של האגודלים מזוויות הפה לאורך הלחיים לחלק עליון של עצמות הלחיים. חזרי על התרגיל מספר פעמים וסיימי עם לחיצה נקודתית על הרקות. עצמי את העיניים, נשמי עמוק ותנסי להשתחרר כמה שיותר.

e3.jpeg©elle

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 2nd, 12:55pm - 2017-07-02T12:55:49+03:00