אילו גבות מתאימות לך לפי צורת הפנים שלך?

יצא לך להסתכל במראה ולשאול את עצמך מה יכול לשדרג את המראה שלך ברגע? לפני האיפור, השיער והתכשיטים - הגבות הן החלק הראשון להתמקד בו כי העיצוב שלהן יכול לשנות את המראה שלך לחלוטין.

 

איך לבחור עיצוב גבות לפי מבנה הפנים:

שלב 1 - מה צורת הפנים שלך?

זהו השלב החשוב ביותר. לכל מבנה פנים יש עיצוב גבות המשתלב בצורה הטובה ביותר. התאמה לא נכונה יכולה להרוס לך את הלוק כי אי אפשר לשנות את מבנה הפנים.

w1.png©pinterest

 

אז מה צריך לעשות?

לבחון את מבנה הפנים מול המראה בעזרת האיורים בתמונה.

 

שלב 2 - בחירת עיצוב הגבות המתאים לך

אחרי שבחנת את הפנים שלך והגדרת את הצורה תוכלי לבחור את עיצוב הגבות המתאים. לכל מבנה פנים יש עיצובים מתאימים ועיצובים שמומלץ להימנע מהם לחלוטין.

 

פנים מאורכות:

לפנים מאורכות יש קווים חדים לכן רצוי להימנע מגבות משולשות. לעומת זאת, גבות שטוחות יוצרות מראה אובאלי. אפשר לשדרג את העיצוב באמצעות הורדת קו הקצה לכיוון הרקות.

w1.jpg©pinterest

 

פנים מעוגלות:

גבות משולשות, אשר משרטטות את קווי הפנים, הן עיצוב הגבות האידאלי לפנים מעוגלות. אם את לא אוהבת קימור גבוה נסי קשת נמוכה יותר, אך רצוי להימנע מגבות עגולות.

w2.jpg©pinterest

 

פנים אובאליות:

כמעט כל עיצוב גבות עם קווים עדינים ורכים מתאים למבנה פנים אובאלי. גבות כנף, גבות עגולות, ואפילו גבות משולשות עם קשת נמוכה. רצוי להימנע מעיצובים דרמטיים.

w3.jpg©pinterest

 

פנים מרובעות:

למבנה פנים מרובע, הנחשב ליופי הקלאסי עם קווים חזקים, יש לעצב גבות עם צורה עגולה ועובי בינוני. רצוי להימנע מגבות שטוחות ועיצובים חדים ודקים.

eyebrow2.jpg

 

 

פנים בצורת לב:

w5.jpg©pinterest

עיצוב גבות מומלץ: גבות כנף עם קשת חדה יעניקו מראה טבעי לפנים ארוכות בצורת לב. קשת רכה ועדינה יותר תתאים לפנים קצרות.

רצוי להימנע: גבות שטוחות וגבות משולשות עם קשת גבוהה.

 

.

פנים בצורת יהלום:

w6.jpg©pinterest

עיצוב גבות מומלץ: גבות משולשות או עגולות עם קשת גבוהה יעדנו את מתאר עצמות הלחיים וידגישו את האלמנטים הרכים בפנים.

רצוי להימנע: גבות שטוחות וגבות כנף עבות.

 

בחירת עיצוב הגבות המתאים למבנה הפנים הוא חלק חשוב, אך יש אינדיקטורים נוספים המשפיעים על התוצאה הסופית. עובי הגבה וצמיחת השיער עלולים לשנות את העיצוב לחלוטין ותלויים בשיטת הסרת השיער.

 

שיטות הסרת שיער פופולאריות:

 

הסרת שיער עם חוט - אם אתן יודעות מה אתן עושות תוכלו לעצב שלל צורות גבות ולהגיע למראה נקי וחלק. אם אתן לא יודעות להשתמש בחוט - רצוי להיעזר בקוסמטיקאית. משיכה לא במקום עם יד רועדת או עין לא מקצועית עלולה להוביל לתוצאות הפוכות, כגון תלישת חצי גבה או יצירת חור באמצע הגבה.

eyebrow.jpg

הסרת שיער עם פינצטה - הפינצטה אידאלית לניקוי שיערות בודדות וחידוד קווי המתאר של העיצוב. אם אתן לא יודעות להשתמש בחוט - רצוי להיעזר בקוסמטיקאית. טכניקה לא נכונה עלולה לגרום לצמיחה פנימית של השיער או קריעת השיערה במקום הסרתה מהשורש.

eyebrow1.jpg

הסרת שיער עם שעווה - יש להימנע משימוש עצמי בשעווה ליד קווי המתאר של עיצוב הגבות. כלומר, לניקוי בלבד. רצוי לקבוע תור לקוסמטיקאית לעיצוב גבות עם שעווה כדי למנוע מצבים לא נעימים כגון כוויות ופגיעה בפוטנציאל צמיחה השיער.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 5:28pm - 2017-07-03T17:28:07+03:00