עכשיו זה רשמי: את מושכת יותר עם משקפי שמש

משקפי שמש הם אביזר שהוא מצד אחד לגמרי פונקציונלי ומצד שני סופר אופנתי. הם מרעננים כל לוק משעמם, עוזרים ליצור מראה סקסי ומסתורי ויכולות להציל אתכן אחרי לילה ללא שינה... וכמובן, הן מגינות על העיניים שלכן מהשמש הישראלית הקופחת. אבל חוץ מכל היתרונות הדי ברורים האלה, משקפי שמש הופכים אותנו למושכות יותר בעיני הסביבה ועכשיו גם יש לזה הסבר מדעי.

 

אז איך בעצם המשקפיים הופכים אותך ליפה ומושכת?

מסתבר שלמרות ואולי בגלל שהמשקפיים מסתירים חלק לא קטן מהפנים שלנו, הם בעצם עוזרים לנו להיראות יפות ומושכות יותר והכל קשור לסימטריה.

מחקר שנערך באוניברסיטת טרנט שבבריטניה מצא שהסיבה לכך שמשקפי שמש גורמים לנו להיראות אטרקטיביות יותר, קשור בסימטריה שהם יוצרים בפנים שלנו. כבר מזמן הוכח מדעית הקשר בין סימטריה בפנים, לבין תפיסת היופי המקובלת בחברה שלנו ולכן היות ומשקפי השמש עוזרים ליצור מראה סימטרי יותר זה רק הגיוני שגם נראה יפות יותר. מראה עצמות הלחיים מודגש ברגע שאנחנו מרכיבות את משקפי השמש שלנו ויוצרות להן מראה מסותת יותר. דבר נוסף שתורמות משקפי השמש ליצירת המראה המושלם, הוא הצל שהן יוצרות על הפנים שלנו שמתקבל כתוצאה מהעדשות הכהות שיש לרוב משקפי השמש.

אז עכשיו זה רשמי! מעבר לתרומה הרבה של משקפי השמש בהגנה על העיניים שלנו, הסתרת העיגולים השחורים מתחת לעיניים ושדרוג כל לוק שבחרתן, משקפי השמש גם הופכות אותנו ליפות יותר בלי להתאמץ בכלל.

 

אז פעם הבאה שאתן מרגישות שמשקפי השמש מסתירות את הפנים שלכן, אל תתפתו להוריד אותן, תזכרו שהן דווקא עוזרות!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00