מה כדאי לך ללבוש בהתאם לגזרה שלך?

אומרים שמה שאנחנו לובשות משקף אותנו, אבל לפעמים מה שאנחנו לובשות תלוי פשוט בצורת הגוף שלנו. יש קשר הדוק בין מה הגזרה שלנו ובין מה שיכול להתאים ולהחמיא לנו, אז חשוב מאוד שנשים לב וניישם את זה, כך נוכל לגמרי לשדרג את המראה שלנו.

 

גזרה ישרה

d1.png©shutterstock

יש לך גזרה שכזו במידה וכל חלקי הגוף שלך שווים במידות שלהם, מאחר שאין קו מותניים מוגדר הגוף נוטה להיראות ישר ואף מלבני.

מה ללבוש?

עליונויות ישרות ושמלות יראו נפלא, ידגישו את הנתונים שלך ויעזרו לך ליצור צורה של שעון חול שתדגיש את קו המותן. רצוי שתלבשי צבעים בהירים, בעלי טקסטורות וחיתוכים שונים.

מה לא ללבוש?

הימנעי מלבישת בגדים המדגישים את המותניים, בעלי צורה נוקשה וחסרת צורה.

 

גזרת אגס

d2.png©shutterstock

יש לך גזרה שכזו במידה ויש לך ירכיים גדולות וחזה קטן. לגוף שלך יש קימורים טבעיים המודגשים.

מה ללבוש?

עליוניות בעלות מפתח רחב ובצורת סירה, ידגישו את החלק העליון ויתשתשו את החלק התחתון. חזיות מרופדות או פוש אפ, גם יעזרו להאזן בין החלק העליון לתחתון.

מה לא ללבוש?

הימנעי מלבישת שמלות בגזרת בלון, מכנסי סיגר וחצאיות צמודות.

 

גזרת תפוח

d3.jpg©shutterstock

יש לך גזרה שכזו אם יש לך חזה שגדול יותר מהיריכיים שלך, קו המותן אינו מוגדר, הכתפיים שלך עגולות והיריכיים והרגליים קטנות.

מה ללבוש?

שמלות בגזרת A, חולצות ארוכות עם הדגשה מתחת לחזרה, חולצות בגזרת V, שמלות שמשתפלות מתחת לקו החזה, שמלות קצרות, ג'קטים, ג'ינסים קצרים וארוכים וגם בגזרה נמוכה.  

מה לא ללבוש?

הימנעי מבגדים צמודים מאוד, או חסרי צורה, חצאיות צמודות, מכנסיים חלקים באזור המותן, עליונויות עם צווארון עגול, שמלות המדגישות את המותניים וכל עליונית המדגישה את הכתפיים.

 

גזרת שעון חול

clock5.png

את ברת מזל! יש לך איזון בין הישבן לחזה וקו המותן שלך מוגדר בצורה נפלאה. יש לך פרופורציה נכונה בכל הגוף.

מה ללבוש?

בגדול בגדים המציגים את הקימורים שלך, חגורות רחבות על החולצה או השמלה, חולצות ושמלות מעטפת, שמלות מתנפנפות, חולצות ושמלות עם קפלים במותניים, חצאיות עיפרון או 3/4, עליונויות וג'קטים צמודים ועוד.

מה לא ללבוש?

שמלות ועליונויות חסרות צורה ובגדים מקושטים מדי.

 

גזרה עגלגלה

d6.png©shutterstock

יש לך גזרה שכזו אם יש לך חזה שגדול יותר משאר הגוף, יריכיים צרות ובטן יחסית גדולה. קו המותן אינו מוגדר והוא רחב יותר מחלקים אחרים, הישבן שטוח והרגליים דקיקות.

מה ללבוש?

עליונויות בעלות צווארון V, U או צווארון מרובע, חולצות וחצאיות מעטפת, בדים עם הדפסי פסים אנכיים, חולצות טוניקה, חצאיות מתרחבות באורך הברך או מעליו וג'קטים עם צווארון רחב.

מה לא ללבוש?

הימנעי ממכנסי ג'ינס, מכנסיים קצרים, פסים רחבים, בגדים עם קפלים, חולצות צמודות ובעלות צווארון גבוהה וג'קטים רחבים.

 

גזרת משולש הפוך

d93.png©shutterstock

יש לך גזרה שכזו אם יש לך כתפיים רחבות, ירכיים צרות ורגליים דקות. אין לך קו מותניים ברור והחלק העליון שלך גדול בהרבה מהחלק התחתון.

מה ללבוש?

ג'קטים המדגישים אץ הצוואר ג'ינסים עם כיסים אחוריים, מכנסי ג'ינס בגזרה נמוכה, סמלות סאטן, עליונויות עם צווארון V, שמלות וחצאיות בגזרת A, מכנסיים קצרים, שמלות ארוכות ומכנסיים וחצאיות עם גזרה גבוהה.

מה לא ללבוש?

שמלות וחצאיות רחבות וחסרות צורה, חצאיות בגזרת עיפרון, גופיות ספגטי, חולצות 3/4, והדפסים של פסים אופקיים.

עכשיו את יכולה להבין מהי הגזרה של הגוף שלך ומהן הדרכים הטובות ביותר עבורך להדגיש את הקימורים הטבעיים שלך . תאהבי את צורת הגוף שלך ותוכלי להרשים כל אחד!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00