איך לבחור ג'ינס מושלם?

כולן מדברות על ג'ינס-בייסיק מושלם, שמחטב רגליים, מתאים לכל בגד ומציל בכל מצב. אמנם ג'ינסים כאלה ראו רק בודדות מאיתנו שככל הנראה שומרות את הסוד הזה לעצמן. בפועל, כאשר יוצאים לשופינג, מספיק לשמור על מספר כללים ברורים ואז תוכלו למצוא ג'ינסים נהדרים גם במחלקת המותגים וגם בבוטיקים קטנים. במיוחד למי שכבר התייאשה, הכנו רשימת המלצות.

 

תחליטי מה את רוצה

זה לא מספיק לחזור על המשפט "אני רוצה ג'ינס מושלם". חשוב מאד להיות ספציפית: פדלפון מושלם, ג'ינס בויפרנד מושלם, או ג'ינס קלאסי בגזרה ישרה מושלמת. כך תוכלי למקד את עצמך.

f1.jpeg©elle

 

וותרי על דגמים צמודים מדי

טרנד הסקיני הסתיים כבר לפני שנתיים, אבל אם את אוהבת, אז למה לא. אמנם, מומלץ לקחת ג'ינס גדול בחצי מידה או מידה – כך הם ישבו יותר נוח על הגוף אחרי הכביסה.

תביני – זוג ג'ינס אחד זה לא מספיק

אמנם ג'ינס נחשב לדבר הכי אוניברסלי בעולם, יש ביניהם הבדלים מעונה לעונה. לקיץ כדאי למצוא זוג מדנים כחול קליל ואילו בסתיו יהיה עדיף ללכת על ג'ינס שחור מכותנה צפופה יותר.

שימי לב לפרטים קטנים

לפעמים, אפילו דגם מושלם ממבט ראשון יכול לעצבן אותנו בגלל תפר דקורטיבי בצד, רקמה על הכיס האחורי או ריץ'-רץ' לא נוח. כאשר אתם נמצאים במצוד אחרי הזוג המושלם, תזכרו – שום דבר בג'ינס שאתן הולכות לקנות לא צריך להפריע.

f2.jpeg©elle

 

את לא חייבת לקנות דגמים חדשים

נגיד, את מאוהבת בגינס-mom. הזמן שאת הולכת לבזבז על הקניות יצטמצם פי כמה אם תלכי לקנות אותן לא לקניון אלא לחנות וינטאג'. במיוחד שהדגמים של שנות ה-70 שונות מאד מהדגמים של היום גם בגזרה וגם בבד. וכאן אנחנו שוב חוזרות לסעיף 1 – להבין מה את רוצה באמת.

 

לא כדאי למדוד ג'ינס כשאת יחפה

כלל חשוב: כל ג'ינס, במיוחד ג'ינס צר תמיד ייראו הרבה יותר טוב, אם תמדדו אותם עם נעליים. וכמובן, הרושם הראשוני קובע!

f3.jpeg©elle

 

יותר נוח לקנות ג'ינס אוף-ליין

פשוט ככה תוכלי להסתובב מול המראה ולבדוק את עצמך מכל הכיוונים. אי אפשר לדעת איך הג'ינס ייראה על הגוף, אפילו אם מדובר בגוף אידיאלי. לכן תשאירו את הקניות ברשת לבגדים אחרים.

 

קחו כמה זוגות

אם הצלחת למצוא את הזוג המושלם – זכרי את המותג ואת שם הדגם, כדי לחזור לקנות חדש בעוד עונה או שתיים. ועדיף לקנות ישר כמה זוגות, כדי להיות בטוחה שיש ג'ינס מושלם בארון שלך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00