בגד הים שמחמיא לכולן

הקיץ הגיע ואיתו הים, שמשתדך אוטומטית לבגד ים. ישנן כאלה שרצות בשמחה לחנויות הקרובות ונהנות מהמבחר החדש שיש לעולם האופנה להציע, הן יכולות לשים עליהם כל בגד ים, ללכת עם כל טרנד ועדיין להיראות ולהרגיש נהדר. לעומתן יש כאלה שלא יכולות לאמץ בשמחה כל טרנד שמגיע אלינו, כי הן חייבות למצוא את בגד הים שיחזיק ויחמיא.

למזלן ולמזלנו אחד מהטרנדים שחזרו בגדול הקיץ, הוא הביקיני בעל קו המותן הגבוהה, שהיה מזוהה פעם עם האימהות והסבתות של כולנו. לא רק שניתן למצוא בגדי ים סופר שיקים והורסים בגזרות אלו, הוא גם מצטיין בכך שהוא מחמיא לכל מבנה גוף, בקיצור מצאנו את בגד הים המושלם!

אז נכון שישנם עוד לא מעט בגדי ים יפים ומגניבים, החל מבגדי הים השלמים שעשו קמבק בשנים האחרונות, או אלו בעלי מפתח הירך הגבוהה והמחמיא שניתן לראות לא מעט מהם השנה וכמובן אי אפשר לשכוח את הביקיני המסורתי. אבל אנחנו לגמרי ממליצים לכן לבדוק את הבקיני עם קן המותן הגבוהה, שמצד אחד יש לו מראה רטרו מגניב ומצד שני הוא לגמרי מחמיא.

כל כך לא סבתאי

בניגוד לשנים הקודמות בהם מראות שנות ה-80 שלטו בחוף, השנה תראו מלא מהגזרות האלה שיכולות להיחשב קצת "סבתאיות". אולי הגזרה הזו מסתירה יותר ממה שאנחנו רגילים בחוף הים, אבל מצד שני היא גם מסתירה ומשטיחה את הבטן, אז נראה מי תעז להתנגד להם..

מעצבי רבים וגם הרשתות הגדולות אימצו את הטרנד של קו המותן הגבוהה, מתוך הבנה שכיסוי נרחב של החלק התחתון יוצרים מראה מהודק ומחוטב יותר ועל הדרך סקסי בטירוף.

אז אומנם זאת באמת גזרה שנועדה לכולן, אבל חשוב שתזכרו שגם בתוך הטרנד הזה ישנם בגדי ים שמחמיאים יותר וכאלה שקצת פחות, אז חשוב שתמצאו את הדגם שמתאים לכן באופן אישי. כמובן שגם לאיכות הבד ממנו עשוי בגד הים יש חשיבות רבה מבחינת החיטוב שהוא מייצר וכן לכך שהחיתוך של קן המותן וקן הרגל יהיה מאוזן וישמור על מראה מחמיא.

אז כל שנשאר לכן עכשיו לעשות, הוא לרוץ לחנויות ולמצוא את הדגם הספציפי שמתאים לכן...

 

r1.jpg©Mara Hoffman

r2.jpg©lisamariefernandez

r3.jpg©asos

r4.jpg©solidandstriped

r5.jpg©calidreamingswimwear

r6.jpg©Mara Hoffman

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00