זהו הצבע החם של עולם האופנה

עולם האופנה מלא בטרנדים שלפעמים ממחזרים הצלחות מעשורים קודמים ולעיתים מפתיעים גם את הפאשניסטיות הגדולות ביותר. אחד הדברים שבאים לידי ביטוי בטרנדים הללו, היא צבעוניות וצבעים מסוימים, אותם נראה אצל מעצבי העל אבל גם ברשתות הגדולות.

חברת "פנטון" היא חברה אמריקאית לייצור צבעים שאחד הדברים שמייחדים אותה, היא שיטת התאמת הצבעים שלה וההכרזה השנתית שלה על צבע השנה. פעמיים בשנה מתכנס מפגש סודי של החברה בליווי נציגי מדינות שונות לדיון שנמשך יומיים, אשר בסופו הם מכריזים על צבע השנה לשנה הקרובה, אותו ניתן לראות בקולקציות שונות של חברות אופנה, אבל גם במוצרי צריכה.

ה- Greenery (ירוק יֶרֶק) שנבחר לצבע השנה לשנת 2017, לגמרי חולש על כל עולם האופנה, למרות שהוא לגמרי נחשב צבע חריג בעולם האופנה ובוודאי שלא אופטימלי למעצבים רבים. ההודעה הרשמית של החברה גורסת שמדובר בירוק המעורבב עם צהוב, סוג של גוון המזכיר את המרקר הירוק. חברת פנטון מנמקת את הבחירה בצבע הירוק כסימבול להתחלות חדשות, גוון ירוק-צהבהב שמתגלה בימיו הראשונים של האביב כאשר הצבע חוזר לחיי הטבע. הם טוענים שהירוק הזה עשוי לעזור לבני האדם ששקועים בחיים המודרניים לחסור ליופי הפיזי של עולם הטבע ולהחדיר אותו לחיי היום יום בעזרת עולם האופנה, העיצוב והארכיטקטורה.

אז למרות בחירת הצבעים הבעייתית משהו, ניתן לראות את הצבע אצל מעצבים רבים. כל מעצב נתן את הפירוש שלו לצבע השנתי וסקלת הצבעים נעה סביב הצבעוניות הזו הן בבדים והן באקססורייז.

 

נראה שלמרות הקושי, הצליחו המעצבים לגמרי להתמודד עם האתגר ויצרו פריטים שמשלבים את צבע השנה בצורה מרעננת ומקסימה.

 

אגנס בי

g1.jpg©getty

 

רושאס

g2.png©getty

 

  

לואי ויטון

g3.jpg©getty

 

פרופטיק

g4.jpg©getty

 

לואי ויטון

g5.jpg©getty

 

 

אלכסיס מאבי

g6.jpg©getty

 

Tsumori Chisato

g7.jpg©getty

 

אניה הינדמארץ'

g8.jpg©getty

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - June 25th, 3:21pm - 2017-06-25T15:21:15+03:00