הכו את המומחית: פתרונות לבעיות איפור נפוצות

אספנו את הבעיות הנפוצות שיש לכולנו עם מוצרי טיפוח ושאלנו את מומחי האיפור הגדולים בעולם

לא כולנו למדנו איך להתמודד עם איפור. חלקנו למדנו לבד, מצפייה באחרות או בקורסים מקצועיים. כך או כך, יש בעיות מוכרות שתמיד חוזרות על עצמן. אז החלטנו לעשות משהו בנידון ושאלנו את מומחי האיפור הגדולים בעולם כיצד ניתן לעשות לבעיות האלה סוף.

הבעיה: מרקם השפתון מתאים, אך הגוון לא מוצא חן בעיני

הפתרון: ערבבי עם גוון אחר של שפתון בעל אותו מרקם, או כמה שיותר קרוב אליו. כמו כן, באמצעות שני שפתונים בעלי גוונים שונים, ניתן לקבל את אפקט האומברה שמאוד פופולרי היום. קודם מרחי את הגוון הכהה יותר על השפתיים, ולאחר מכן הוסיפי את הבהיר יותר במרכז, וערבבי מעט בקצוות.

הבעיה: אני לא מצליחה לשים צלליות כמו שצריך

הפתרון: אפרי את העפעפיים עד הגבות עם מעט פודרה, ולאחר מכן את הצללית על הגבולות. בהמשך, מומלץ להשיג צללית בעלת גוון בסיסי, אשר תהיה מעט יותר כהה מגוון העור, לאפר איתה את כל העפעפיים עד הגבות ורק אז לאפר עם הגוון הרצוי של הצללית. הטריק זה, יגרום לכל צללית להיראות כמו שכבת ערפל רכה. על ידי איפור העפעפיים בגוון זה עד הגבות, תקבלי אפקט של ליפטינג ומראה של עיניים פקוחות יותר. הגוון הבסיסי הוא הבסיס לכל איפור באשר הוא, ולא מומלץ לחסוך על חשבונו.

הבעיה: היילייטר נוזלי נמרח

הפתרון: קודם כל תוודאי שאת שמה אותו כמו שצריך. חשוב מאוד בשום אופן לא לשים אותו על גבי פודרה. אחד מהחוקים החשובים באיפור הוא שאין לערבב בין איפור נוזלי ואיפור יבש. קודם כל יש לשים את הקרם הטונלי, לאחר מכן את ההיילייטר, ורק אז לשים מעט פודרה מעל. שמת את ההיילייטר שלא על פודרה ובכל זאת הוא נמרח? במקרה כזה, יתכן שיש על העור יותר מידי קרם לחות. לפני שאת שמה היילייטר, נגבי קלות את הפנים במפית על מנת להוריד מן העור את הקרם העודף.

הבעיה: העיפרון לעיניים בהיר או רך מדי

הפתרון: השתמשי בו כמו בצללית על בסיס קרם. מרחי משיכות קצרות על העפעפיים ואז מרחי ברכות עם האצבעות.

הבעיה: צלליות שהן על בסיס קרם, כהות מדי בשבילי

הפתרון: השתמשי בהן בתור אייליינר. חוץ מזה, צלליות על בסיס קרם מתאימות מצוין לאיפור הגבות, במיוחד אם את רוצה לעשות גבות בולטות וצבעוניות.

הבעיה: אני רוצה לעשות איפור עם צללית ורודה, אך אין כזו

הפתרון: נסי פעם אחת להשתמש בסומק בעל גוון קר. את עוד תופתעי מהתוצאות.

הבעיה: קיבלתי במתנה פודרה, אך היא הרבה יותר כהה מגוון העור שלי

הפתרון: היא תוכל לשמש אותך בתור קרם שיזוף. שימי מעט על החלקים הבולטים של הפנים (למשל על האף ועצמות הלחי), וכך תקבלי אפקט של שיזוף קל.

הבעיה: נגמר לי האייליינר בזמן החופשה ואני צריכה לעשות חיצים דחוף

הפתרון: המאפרת האמריקאית הידועה בובי בראון התכוננה פעם לראיון עם עיתונאים, אך לא היה לה אייליינר בהישג יד. בובי לא איבדה את עשתונותיה, ואיפרה את העיניים בעזרת מסקרה. בדיוק כך הופיעו לראשונה אייליינרים על בסיס ג'ל: בובי אהבה את המרקם של המסקרה על העפעפיים, והיא החליטה לייצר אייליינר, שאפשר לשים אותו באותה הקלות. מוסר ההשכל מהסיפור הוא שאם אין ברירה, שימי מסקרה בשביל החיצים.

הבעיה: אני רוצה ליצור מראה רענן יותר, אבל יש לי בתיק רק שפתון

הפתרון: שימי אותו לא רק על השפתיים, אלא גם על "תפוחי" הלחיים ומרחי היטב. פנייך יקבלו מיד מראה צעיר ורענן יותר, והגוונים שעל השפתיים והלחיים יתאימו באופן מושלם.

אהבת את הכתבה? שתפי את הטיפים גם עם חברותייך

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 5:09pm - 2020-07-08T17:09:51+03:00