זה מה שצורת הטבור שלכם יכולה לספר עליכם

 

צורת הטבור שלכם יכולה לחזות את האישיות שלכם. כי אם מתבססים על הצורה הצבע, הבליטה של הטבור ועוד, זה יכול לגלות הרבה דברים על המצב הבריאותי שלכם והגוף שלכם וכתוצאה מכך גם על האישיות שלכם.

בידקו איזו צורת טבור יש לכם ומה היא מספרת עליכם כבני אדם.

 

1. טבור עגול

טבור עגול ועמוק מעיד על אישיות אופטימית ולכן אם יש לכם טבור שכזה, אתם תמיד מסתכלים על הדברים החיוביים בחיים. אתם כנראה גם מסוג האנשים שיפגעו בהם, אבל עדיין תמשיכו לחייך כי תרגישו שגם מזה למדתם משהו. אתם יודעים להפוך את המחשבות שלכם למילים, דבר שמשפיע לטובה על מערכות היחסים שלכם והופך אתכם לתקשורתיים. אחד היתרונות בהיותכם אופטימיים, הוא שהיא מרחיקה מכם אנשים שלא מסוגלים לראות שביב של תקווה בכל דבר. כמובן שכמו כולם לא תמיד המזל מחייך אליכם, אבל אתם מפצים גם על חוסר המזל בטבע השמח שלכם.

f1.png©meaww
 

2. טבור גדול

טבור גדול ועמוק מעיד על אישיות נדיבה ולכן אם יש לכם טבור שכזה, אתם אנשים נדיבים מאוד ללא גבולות. אנשים שכמוכם לא נותנים לבעיות שמהם אתם סובלים, להשפיע על הסובבים אתכם. אתם מאוד טובים עם אנשים וגם יודעים איך להפעיל ולנהל אותם והגיל רק מוסיף לכם עוד ידע, כתוצאה מחוויות החיים המגוונות שחוויתם. לעיתים אתם יכולים לפקפק בצורך שלכם לא להיות אנוכיים בעולם האנוכי בו אנחנו חיים, אבל ברגע שאתם מצליחים לעבור את המכשול הזה, אתם מבינים שאתם בדיוק מי שאתם צריכים להיות.

f2.png©meaww

 

3. שטוח

טבור שטוח וקטן מעיד על צד ככה יותר באישיות שלכם ואם יש לכם טבור שכזה, אתם אנשים שיודעים לשמור סודות היטב. אתם אנשים שיכולים להזדהות ולהבין את הצדדים היותר אפלים של האדם ולרוב תבטחו רק באנשים הקרובים אליכם מאוד. אתם אנשים קצת מסתוריים, בהתחשב בדברים שראיתם וחוויתם, דבר שיכול להפוך אתכם גם לקצת ספקנים.

f3.jpg©meaww

 

4. בולט

טבור בולט מעיד על אישיות בעלת רצונות חזקים ואם יש לכם טבור שכזה, אתם עשויים להיראות עקשנים בגלל שאתם דבקים ברעיונות שלכם, אליהם הגעתם אחרי ששקלתם את כל הדברים היטב ובזהירות. סביר להניח שאתם גם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב כי אתם מודעים היטב לערך האמיתי שלכם, אבל לרוב לא תודו בכך. קשה לכם למצוא אהבה ולוקח זמן עד שאתם מוצאים מישהו שיכול להתאים לכם, אבל ברגע שאתם מוצאים זה מצליח.

f4.png©meaww

 

5. כלפי מעלה

טבור גדול, עמוק הנמשך כלפי מעלה הוא צורת הטבור האידאלית ולרוב יעיד על לידה יחסית בריאה, שהביאה איתה מוח מפותח בריא.  אם יש לכם טבור שכזה, אתם כנראה אנשים עליזים, אנרגטיים ופעילים ואתם לרוב מונעים באופן טבעי בידי מנוע פנימי. ההתלהבות שלכם מדבקת ולרוב תנצרו בלבכם סוד אותו תרצו להגשים במהלך החיים, תעבדו לקראתו ותוכלו להשיג אותו.

f5.png©meaww

 

6. כלפי מטה

טבור עמוק הנמשך כלפי מטה, מעיד על רמות אנרגיה נמוכות, גם אם רק בצורה פיזית. אם יש לכם טבור שכזה, אתם לא אוהבים לעבוד בצורה פיזית, אבל מצטיינים בחשיבה יצירתית ומשחקי מוחות. אנשים אולי יכולים להתייחס אליכם כאל עצלנים, אך להעריך את החכמה הרבה שלכם במקביל, אתם פשוט מוצאים את הדרך הקלה והפשוטה יותר לעשות את אותו הדבר.

f6.png©meaww

 

7. אליפטי

טבור אליפטי קשור להיפראקטיביות ורגישות גבוהה. אם יש לכם טבור שכזה, אתם כנראה תמיד חסרי מנוחה וצריכים לעשות משהו. אתם משתעממים בקלות, מחפשים משהו חדש, סקרנים ותמיד רוצים ללמוד ולגלות דברים חדשים. מצד שני אתם גם מאוד רגישים ועלולים להיפגע בקלות, אבל לרוב תשמרו את זה בפנים ותסבלו בשקט.

f7.png©meaww

 

8. רחב

טבור רחב מתקשר לאנשים בעלי נטייה להיות תמיד עם היד על הדופק. אם יש לכם טבור שכזה, אתם לא סומכים על אף אחד בקלות, אבל מי שכן שנכנס לחייכם יהיה יקר ערך עבורכם. אתם תגנו על מי שחשוב לכם מכל משמר ותתנו להם את כל כולכם. אמון ונאמנות מרכיבים הרבה מהאישיות שלכם והיחס שלכם אל הסביבה נקבע על ידי איך שאנשים מתייחסים אליכם.

f8.png©meaww

 

9. הפוך

טבור הפוך נחשב יחסית נדיר ואם יש לכם טבור שכזה, לרוב תהיו אלו שעושים את כל העבודה מאחורי הקלעים. אתם לא מחפשים תהילה או הכרה במעשים שלכם, כי אתם מודעים לנקודות החוזק שלכם. אתם מעדיפים להישאר מאחור, לעשות את מה שאתם טובים בו ולשמור על ההצלחה שלכם במעשים שלכם כך. אתם מסוג האנשים שיכולים לשפר את חייהם של אנשים רבים, מבלי שהם יהיו מודעים לזה, אך ורק באמצעות האישיות המיוחדת שלכם.

f9.png©meaww

 

אז גם הטבור שמהווה את עורק החמצן והחיים הראשוני שלנו, יכול לספר הרבה דברים מעניינים ומגוונים עלינו, האם צורת הטבור שלכם אכן מספרת דברים נכונים עליכם?

Published by MISHTI.CO.IL - September 21st, 12:23pm - 2020-09-21T12:23:27+03:00