נקבו בשם של בעל החיים הראשון שראיתם וגלו על עצמכם משהו נחמד

 

הפסיכולוג המפורסם קארל יונג השתמש במבחני אסוציאציות בתור מכונת אמת. הסיבה לכך – הם דורשים תגובה מידית ולא מאפשרים לנבדק לחשוב על מה שהוא ראה. עכשיו, לפי אותו עיקרון, ננסה למשוך מתת-המודע שלכם מידע שבדרך כלל מוסתרת מכולם ואפילו מעצמכם.

קבלו את המבחן ואל תשכחו להתייחס אליו עם רמה מסוימת של הומור.

קחו נשימה, סמכו על תת-המודע שלכם, התבוננו בתמונה וזכרו את בעל החיים שראיתם ראשון.

a

חתול

מעיד על חוסר הרצון שלכם להתחיל שבוע עבודה חדש, געגועים לחופשה והרצון לקרב את זמן הפסקת הצהרים או עדיף בכלל – סוף יום עבודה. כי אז אפשר יהיה לחזור הביתה ולהתיישב בכורסה עם ספר אהוב או מול טלוויזיה ולצפות בסדרה אהובה.

כלב

עכשיו אתם מרגישים תמיכה של חברים ועם תמיכה כזאת אתם מסוגלים לנצח כל דבר ולפתור כל בעיה. מצב רוח קרבי זה נהדר, אבל נסו לגשת למשימה עם ראש קר, כדי להבין אם תצליחו לפתור אותה לבד. הרי לעתים קרובות אנשים שסובבים אתכם ישתנו התוכניות. ואתם בדרך כלל שוכחים מזה, כי אף פעם לא ויתרתם על עזרה לאף אחד.

אריה

אתם נראים נהדר! נכון שאומרים לכם את זה הרבה? זה בגלל התספורת החדשה? אם כי אתם לא צריכים לתספורת כדי להרגיש על הגובה. יש בך משהו שמושך מבטים, מעורר כבוד לפליאה. וקנאה. אבל אל תשפטו את האנשים האלה לחומרה, הרי לפעמים אתם באמת קצת מתנשאים עליהם. נסו להסתכל על אחרים בגובה העיניים ולא מלמעלה.

סוס

ברגע זה משהו עוצר ומגביל את החופש שלכם. ייתכן ואתם רודפים אחרי המנהל שלכם במסדרונות וצועקים לו שאתם רוצים לצאת לחופשה. רגע. כולם רוצים. אבל עכשיו המשימה להתמקד ולהפגין סבלנות ויכולות ריכוז, שכל כך אופייניים לסוסים.

ברבור

אתם מאוהבים! זו הסיבה שהכל מסביבכם נראה לכם מדהים, כולל הקופאית בסופר שלא מרוצה לא רק מהחיים שלה אלא גם מחייהם של כל הקונים בתור אליה. מדובר בתקופה קסומה, נסו למשוך אתו לפחות כמה חודשים, או לפחות עד המשכורת הקרובה

פינגווין

איך זה מצליח לכם? אין כאן פינגווין. תראו שוב. עדיין רואים? הכל באשמת הדמיון המפותח שלכם, שמדהים את החברים שלכם וגורם לאחרים להרים גבה בתמיהה.

איזו חיה ראיתם? ספרו לנו בתגובות. האם קארל יונג יצא צודק במקרה שלכם?
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 21st, 12:23pm - 2020-09-21T12:23:27+03:00