5 סוגי כפות ידיים- מה כף היד שלכם אומרת עליכם?

 

קריאה בכף היד זו תורה מיסטית עתיקה שיכולה לומר לנו המון על האדם אותו אנחנו בוחנים. כף היד יכולה לתת לנו הסבר מפורט לגבי קווי האופי שלו והגישה שלו לגבי דברים בחיים. לפי התורה הסינית, ישנם 5 סוגי כף יד, כאשר כל אחד מהם מייצג אלמנט שונה: מים, עץ, מתכת, אש ואדמה. לפי הפירוט הבא תוכלו לראות איזו אבחנה מתאימה לכם לפי סוג כף היד שלכם.

 

כף יד של אלמנט המתכת

האופי האוחז בסוג כף יד זה מאפיין אנשים מאוד דומיננטיים ומנהיגים מלידה. הם פועלים לפי רציונל ברור ומאוד פרקטי, כאשר התכונות החזקות שלהם מצביעות על חוש צדק ויושרה מפותחת. מבחינה זוגית הם אנשים מאוד עקשנים, כאלה שיעשו הכל כדי לשמר קשר שנראה להם נכון עבורם, אך הם אינם מחצינים רומנטיות באופן בולט. בני הזוג שלהם חייבים להוכיח את האהבה שלהם פעם אחר פעם, ולכן צריך לקחת בחשבון שיש הרבה עבודה בקשר עם סוג זה של אנשים. הצורה של כף יד זו מתאפיינת במבנה מרובע ובשרני, עם הרבה נוכחות ואלסטיות פיזית.

f1.jpg©yourchineseastrology

 

כף יד של אלמנט המים

האופי של כף יד מסוג זה מתאפיין ברגישות גבוהה, בתושיה מפותחת ובפרו-אקטיביות מתפרצת. אנשים מסוג זה הם מאוד אינטיליגנטים ומוכשרים ביותר, כאלה שמצליחים למצוא פתרונות למגוון סיטואציות לא פשוטות, דרך קריאיטיביות ויוזמה. מבחינה זוגית, לאנשים מסוג זה יש נטייה לבחור בבני זוג המנוגדים אליהם באופי, מה שגורם אולי לעניין וסקרנות התחלתית, אך למכשלות רבות לאורך הקשר. הצורה של כף היד מתאפיינת במבנה רחב עם אצבעות עבות וציפורניים במבנה מאורך.

f2.jpg©yourchineseastrology

 

כף יד של אלמנט העץ

אופי האנשים האוחזים בכף יד זו מתאפיין בחיבור רגשי עמוק ורוחני, בחוש אסתטי מפותח וביכולת קריאיטיבית עוצמתית. אנשים אלו הם אנשים עקשנים ובטוחים בעצמם, מאוד עצמאיים ברוחם ובאופן בו הם מנהלים את חייהם. הם מתעבים התנהלות מתנשאת וקליקתית מצד אנשים אחרים, ובנוסף קשה להם להסתגל לשינויים שלא תואמים את האופן בו הם רואים לנכון את מהלך העיניינים. מבחינה זוגית הם מאוד רומנטיים, עם זאת לא מאוד מיניים. מבנה כף היד מתאפיין בצורה של אצבעות ארוכות, אגודלים נוקשים שלא מתקפלים ובפרקי אצבעות בולטים.

f3.jpg©yourchineseastrology

 

כף יד של אלמנט האש

אופי האנשים האוחזים בכף יד זו מציג כריזמה אישית סוחפת, ויכולת התנהלות מקצועית מרשימה ורצינית. יש להם יכולת חשיבה מהירה וחריפה, והם יודעים בדיוק מה הם אוהבים ומה הם ממש לא אוהבים בחיים שלהם. קשת הדברים שמעניינים אותם היא מאוד רחבה ומגוונת, ולכן הם אנשים עשירים בתוכן ובעלי קוגניציה גבוהה. מבחינה זוגית הם מתאהבים מהר, אך קשה להם לשמר את ההתלהבות הראשונית לאורך זמן, כיוון שהם משתעממים מהר. צורת כף היד מאופיינת בצורה מוארכת, גם של האצבעות, ובציפורניים שנוטות להסתיים במבנה שפיץ.

f4.jpg©yourchineseastrology

 

כף יד של אלמנט האדמה

אופי האנשים בעלי סגנון כף יד זו מתבסס על הגיון בריא ועל יכולת ניהולית חזקה, כזו שיכולה לתמרן בין הרבה משימות ולהאציל סמכויות. אנשים אלו מוכנים להקריב את עצמם למען מטרה חשובה ומשותפת. הם מאוד רציניים ודעתניים בחייהם, ומאוד מחוברים לקרקע. לרוב קשה לפצח אותם או להגיע לעמקי נשמתם כיוון שהם מאוד מגוננים על עצמם מבחינה רגשית ונפשית. הפן הזוגי מתאפיין בנטיה שלהם להתאהב מהר ולהיות מסוגלים להחזיק בקשר לטווח ארוך. מבנה כף היד מתאפיין באצבעות עבות ושטח פנים רחב, פרקי ידיים רחבים ושרירים בולטים.

f5.jpg©yourchineseastrology

 

אז איזה סוג כף יד יש לכם?

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 1:39pm - 2020-09-07T13:39:31+03:00