נשות הסלבס שדווקא מעדיפות אותם נמוכים

הידעתן שיש הרבה נשים שאוהבות גברים נמוכים? מספיק להעיף מבט במה שקורה בהוליווד כדי למצוא דוגמאות שמחזקות את דברינו! נכון' אמנם נשים רבות מעדיפות שהגבר יסתכל עליהן מלמעלה, אבל אולי הביטחון העצמי של הידועניות ההוליוודיות מאפשר להן לבחור שלא לפי המראה, או שמא במיוחד לפי המראה החריג?.

בואו נתחיל בקרלה ברוני, דוגמנית יפהפיה וגבוהה שבחרה בלא פחות מאשר נשיא צרפת לשעבר, ניקולא סרקוזי. לא זאת בלבד אלא שהיא מעולם לא היססה לנעול נעלי עקב בנוסף לכל הגובה הטבעי הזה, ונראה שגם לסרקוזי זה מעולם לא הפריע.

קייטי הולמס כבר הייתה כוכבת קולנוע לפני שפגשה בשחקן הקולנוע השרמנטי ויפה התואר וה... נמוך - טום קרוז. קרוז שחקן מעולה ומצליח ולא פלא שהולמס נפלה ברשתו (וחזרה בה)

©themodestman

 

ליב טיילר היפהפיה, בתו של סולן להקת אירוסמית', סטיבן טיילר, לא התלבטה אם לעמוד לצדו של טוד רנדגרן הנמוך משהו. השניים התגרשו בסופו של דבר אבל ככל הנראה לא בגלל הגובה.

g2.jpg©themodestman

 

ניקול קידמן, השחקנית האוסטרלית המדהימה והגבוהה, גם היא מעדיפה גברים נמוכים ממנה. היא נישאה תחילה לטום קרוז, לאחר שהשניים נפגשו על הסט של הסרט "ימי הרעם", אך גם הם התגרשו, 11 שנים לאחר מכן. היא יצאה גם עם כוכב הרוק לני קרביץ, גם הוא נמוך ממנה ועם הזמר קית' אורבן, לו נישאה ב-2006.

g3_0.jpg©themodestman

 

קמרון דיאז גם היא בחרה בכוכב רוק ונישאה לגיטריסט בנג'י מדן, נמוך ממנה כמובן..לאחר זוגיות של שבעה חודשים.

g4_0.jpg©themodestmant

 

שרליז ת'רון, שחקנית קולנוע מהממת בעצמה, זכתה בפרסים שונים ומכובדים חלקה זוגיות עם שחקן קולנוע מדהים בפני עצמו אך נמוך, שון פן.

g5_0.jpg©themodestman

 

טינה פיי המשעשעת ביותר, כותבת, משחקת ומביימת, נשואה באושר לבעלה הנמוך ממנה, ג'ף ריצ'מונד מאז 2001. נראה כי הם מרגישים נוח זה עם זו למרות שפיי אף פעם לא תשאיר את העקבים בבית.

g6_0.jpg©themodestman

 

אומה ת'ורמן גבוהה ללא ספק ומביטה למעלה על גברים רבים ולכן לא מפתיע שהיא לא פוסלת זוגיות עם גבר הנמוך ממנה. בשנות התשעים הייתה נשואה לשחקן גרי אולדמן לכמה שנים. היא נישאה לשחקן אית'ן הוק ועמו הביאה שני ילדים לעולם ב-2005.

g7_0.jpg©themodestman

 

למה לקפח את הישראליות והישראלים שמסתכלים עליהן מלמטה? זוגיות מהממת אפשר למצוא בבית של ענת עצמון ודני סנדרסון. מעניין מה עם עופר שכטר, איתי תורג'מן  ויאיר לפיד ההורסים? נמוכים, גבירותיי, נמוכים...

אז מה אתן אומרות? אז אולי הגודל בכלל לא קובע?

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00