דברים מביכים שקורים לכל אחת במועדון

לפני שאנחנו יוצאות למועדון, אנחנו מדמיינות לעצמינו את החוויה שנעבור בבילוי הנכסף. אנחנו מפנטזות על הרגע שניכנס לחדר וכל הגברים יביטו בנו, אנו בטוחות שצעדי הריקוד הסקסיים שלנו יכבשו את הרחבה, וכי האאוט פיט ההורס שלנו בתוספת השיער הגולש שלנו שיתנופף לכל עבר בחושניות שלנו - יותירו את כל הנשים באזור המומות ואפילו מקנאות.

אבל בשטח, הדברים לא תמיד קורים בדיוק כמו בערוצי המוזיקה. במציאות, ישנם דברים שקורים לנו שגורמים לנו להתחרט על הרגע שיצאנו בצעד בטוח אל המסיבה, ועל הרגע ששרבבנו את שפיתינו למראה, וחשבנו שאנחנו מושלמות.

אז אילו דברים מביכים קרו כמעט לכל אחת במועדון שגרמו לה לא לצאת מהבית לפחות לשבוע? כמה דוגמאות משעשעות בהמשך:  

 

via GIPHY

 

נייר טואלט דבוק לנעל

כולנו מכירות את הרגע הזה שאנו יוצאות מהשירותים עם שובל של נייר טואלט דבוק לנעל. את התגלית הלבנה והארוכה אנו מגלות בדרך כלל לפחות אחרי רבע שעה. או באמצעות חתיך שהעיר לנו על כך, וברח לדרכו.

 

דיבור בקול דווקא שהמוזיקה נחלשת

"אני במחזור ולא בא לי לרקוד", "ראית את ההורס עם החולצה הלבנה?!", "אני חייבת לשירותים, ולא בשביל פיפי!" משפטים כאלה ואחרים מפוזרים  אל חלל האוויר בדיוק כשהמוזיקה עוברת מחזקה לשקטה מידי. וכן, כל מי שנמצא במקום שמע אותך אומרת אותם...    

 

נפילה מביכה

משקה שנשפך, מדרגות לא צפויות, נעלי עקב שאת לא מתורגלת ללכת בהן, כל האלמנטים האלה ואחרים גרמו לכך שכעת את משוטחת על הרצפה.

 

אבדן חושים

"רק עוד שלוק אחד ודי", "בבקבוק בירה יש רק 12 אחוזי אלכוהול", "אכלתי לפני, אז זה בסדר...", משפטי שכנוע עצמי הם כאלה שאת אומרת לעצמך שנייה לפני השלוק המיותר מהוודקה של החברה, או גמיעת הבירה שהציע לך גברבר חתיך ופשוט לא יכולת שסרב לה. כל אלה גורמים לך להיות ה'בחורה השיכורה' של הערב שמה שהיא "אכלה לפני" כעת מוצג לראווה באמצע הרחבה.

 

לחות בשיער

כאשר את יוצאת מהבית את נראית נפלא! השיער שלך נעים וחלק, ואת מרגישה  כאילו יצאת מפרסומת של 'פנטן'. ובכל זאת, למרות חצי השעה שהקדשת להפיכת שיערך לחלק, שנייה של חשיפה ללחות בכניסה למועדון, מיד תהפוך את השיער שלך לסוג של צמר פלדה קשה שנראה שהותך לקרקפת שלך. ולא: לאסוף את השיער בגומייה ממש לא עוזר!

 

תיק מפוזר

את יושבת בנון שלנטיות על הבר, מפלרטטת עם הברמן החמוד, ומזמינה את השתייה האהובה עלייך. ואז...ברגע שאת אוחזת בתיק האופנתי שרכשת לאחרונה כדי להוציא כסף ואולי את הנייד שלך כדי לרשום את הטלפון של הברמן - כל תכולת התיק שלך מתפזרת על הבר! התחבושות ההגייניות בחוץ, כמו גם טיפות האף ונייר הטואלט המשומש, על הבר זרוקים גם כדורים ששמת למקרה של כאב ראש והקמעות המביכים שאת שומרת למזל.

אז אם גם לך קרו או יקרו דברים מביכים במסיבה, קחי את זה בקלות, המשכי לרקוד ולצחוק וזאת כי בסופו של דבר, אחרי שיגיע אור יום, תגלי שכולם, סביבך בסך הכל בני אדם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00