גלו אם אתם מאוהבים על פי תנוחות השינה שלכם

 

שאנחנו לא בזוגיות הצורה האידאלית מבחינתנו לשינה עם בן הזוג שלנו היא מחובקים כל הלילה בכפיות. אבל פנטזיות לחוד ומציאות לחוד, לפעמים הוא גבוהה מדי או שאתם לא מסונכרנים עם הצדדים ואז מגיעים לכל מיני פוזיציות שונות ומשונות.

מסתבר שהתנוחה בה אתם ישנים יכולה לספר לא מעט על הקשר שלכם ודברים רבים שלא באים לידי ביטוי ביום- יום יכולים לצוץ במיטה. אז גלו מה התנוחה בה אתם ישנים מספרת על הזוגיות שלכם ואם גם על פי הצורה בה אתם ישנים אתם מאוהבים?

 

כפיות

מסתבר שרק חמישית מהזוגות באמת ישנים ככה. התנוחה הזו בעצם מסמלת עמדה הגנתית של אחד מבני הזוג, כאילו הוא מנסה לשמור עלייך. תנוחה זו מעידה כי אתם מאוד מאוהבים ובנוסף גם סומכים אחד על השנייה.

 

תנוחת המרדף

תנוחה זו לרוב תלווה זוגות מבוססים וותיקים ותהווה את המשך תנוחת הכפיות המסורתית. תנוחה זו מעידה שמערכת היחסים שלכם עברה שלב והתבגרה ולכן אתם מוכנים לשחרר מעט ולאפשר מקום לשינה נוחה. היא מעידה על מערכת יחסים אוהבת ומבוססת.

 

תנוחת הנאהבים

תנוחה זו מעידה על אינטימיות רבה בקשר, לרוב בני זוג ישנים ככה כאשר מדובר בזוג טרי או אחרי סקס. למרות האינטימיות הרבה בתנוחה הזו, זה לא בהכרח אומר שמדובר במערכת יחסים אוהבת ומושלמת, כי היא יכולה להעיד על כך ששניכם תלויים מדי אחד בשני ולכן מפחדים לישון לבד.

 

גב אל גב

מסתבר שאם אתם ישנים כשגבכם מופנה אחד אל השני, זה בעצם מעיד דברים נהדרים על מערכת היחסים שלכם. אם אתם ישנים ככה, זה בעצם מעיד על כך שאתם בוטחים אחד בשני ומחוברים אחד לשני. תזכרו שאם אתם ישנים ככה, זה בעצם מצביע על אינטימיות ועצמאות רבה שקיימת במערכת היחסים שלכם.

 

כמעט מנותקים

אם אתם ישנים גב אל גב, דואגים לשמור על מגע בין אם דרך הגב או אפילו כפות הרגליים שלכם, זה מסמל על ביטחון ואהבה במערכת היחסים שלכם. אם אתם ישנים ככה, תהיו בטוחים שאתם מרגישים מאוד בנוח וברוגע האחד עם השני. בנוסף, כנראה שאתם בזוגיות חדשה ואוהבת או לפחות יחסית חדשה.

 

תנוחת העריסה

תנוחה זו מעידה על אינטימיות וקירבה רבה בקשר שלכם. אם אתם ישנים בתנוחה זו כנראה שאתם נמצאים בזוגיות חדשה, שכן היא עוזרת לחזק רגשות של ביטחון וחברות.

^37E454FCC44C4FA3FC02BB799023A6C8AD2BEFEED67213A29B^pimgpsh_fullsize_distr-600x600.jpg

 

חיבוק רגלי

אם אתם ישנים שאחד מכם מניח את הרגל על השני, כנראה שהוא מחפש מגע מיני או לפחות חיזוק של הרגשות. כאשר שני הרגליים שלכם מתחברות אחת לשנייה, זה מעיד שאתם לא מסוגלים להתנתק פיזית אחד מהשני גם כאשר אתם ישנים. תנוחה זו מעידה על הרבה מאוד אהבה ודאגה אחד לשני.

 

חבר ונתק

אם אתם מתחילים את הלילה שאתם ישנים בכפיות, אך בהמשך משתחררים כל אחד לדרך שנוחה לו, יש מצב שזכיתם. אומנם רק שמונה אחוזים מכל הזוגות ישנים כך, אבל שינה בתנוחה שכזו מסמלת מערכת יחסים אוהבת וחזקה. היא בעצם מאפשרת לשלב בין אינטימיות רבה לעצמאות, ככה שאתם זוכים מכל העולמות.

 

מלך המיטה

אם אתם נמצאים בזוגיות בה אחד ממכם ישן בצורה הזו, במיוחד אם אתם שמים לב שהוא דוחק אתכsם הצידה, כנראה שמשהו השתבש במערכת היחסים  גםאם בצורה רגעית. חשוב שתעבדו טוב טוב על הזוגיות שלכם ואין דרך יותר טובה מאשר לחזור להתחלה, לתנוחה הקודמת.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - October 15th, 12:58pm - 2020-10-15T12:58:43+03:00