8 דברים שזוגות מאושרים עושים כל בוקר

 

לרבים מאתנו בוקר נחשב לשעה מאד בעייתית. למרבה האירוניה, ידוע שאיך שיתחיל הבוקר, כך ימשיך גם שאר היום. לכן בוקר זה דבר חשוב. וחשוב הוא לא רק מבחינת התכנון של המשך היום, אלא גם מבחינת הזוגיות. אפשר להקדיש את הבקרים לחיזוק הזוגיות. הנה שמונה דברים שזוגות מאושרים עושים כל בוקר, כדי להישאר יחד:

couple3.jpg

1. מסתכלים אחד לשני בעיניים. "אנחנו מסתכלים אחד על השני, כאשר מתעוררים, מצחצחים שיניים או אוכלים ארוחת בוקר. אני צופה באשתי ונרגע. מפתיע, אנחנו עושים זאת כבר המון שנים, אבל זה לא מעצבן, אלא להיפך, מחבר בינינו"

 

2. מתחבקים. "בעלי יוצא לעבודה הרבה לפני שמצלצל השעון המעורר שלי. אבל כל בוקר הוא נשכב על המיטה, מחבק אותי ונשאר ככה לפחות ל-5 דקות. שיטה מעולה עבור שנינו להתחיל ככה את היום.

 

3. משתדלים להתארגן יחד. רוב הזוגות שחיים יחד מנהלים לו"ז שונה ומתנהלים בדרכים שונות בבקרים, לכן לעתים קרובות הם בכלל לא נפגשים. רבים אפילו לא מתכוונים לקום מהמיטה עד שהחצי השני שלהם יוצא לעבודה. זה מרחיק בין אנשים. תתעוררו יחד ולפחות תאכלו יחד ארוחת בוקר.

 

4. שותים יחד כוס קפה או תה. "אישתי ואני נפגשים כל בוקר במרפסת על כוס קפה, מתכננים תוכניות, מדברים או סתם מסתכלים לרחוב. אנחנו נשואים כבר 15 שנה."

couple.jpg

5. מנשקים אחד את השני לפי שיוצאים מהבית. "מאד חשוב להפגיש רגש לפני שיוצאים. בעלי יוצא לעבודה מאד מוקדם, אני מתעוררת רק שעה אחרי היציאה שלו אבל הוא תמיד מנשק אותי לפני שהוא יוצא. זה לא שהוא כזה רגיש, אבל הוא רוצה שאני אדע שהוא יחשוב עלי בהיעדרו".

couple1.jpg

6. מזיזים גאדג'טים הצידה. "יש לנו לו"ז שונה ואנחנו מתראים רק בבוקר, בערך 5-10 דקות. בזמן הזה אנחנו מזיזים הצידה את כל מה שקשור לאינטרנט ומדיה – זה חוק".

couple2.jpg

7. מחלקים ביניהם מטלות. "זה רלוונטי לזוגות עם ילדים. התארגנות בוקר תהיה מהירה ומסודרת יותר, אם כל המשפחה תיקח בה חלק."

 

8. מחייכים. "בוקר יכול להיות מאד מבולגן ולא תמיד יש זמן ואנרגיה כדי להיות במצב רוח טוב למען בן או בת הזוג שלך. ועדיין – זה מאד חשוב לראות מולך פנים שמחות, ככה היום יעבור טוב יותר. זכרו זאת כאשר תרצו להבאס או לדבר על מזג אוויר רע."

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - October 8th, 11:44am - 2020-10-08T11:44:57+03:00