12 טריקים פסיכולוגיים פשוטים שיעזרו לכם כל יום

 

קיימים טריקים פסיכולוגיים שעובדים ברמת תת-מודע. הם מסייעים לנו להתחבר לאנשים חדשים או להירגע באופן מידי אם אנחנו לחוצים. קבלו 12 טריקים הכי פשוטים והכי יעילים שעובדים בכל מצב ב-100%.

 

1. כאשר כמה אנשים צוחקים כל אחד מסתכל על אותו בן אדם שהוא הכי מחבב

אחרי בדיחה מוצלחת או במהלך דיון מרתק בחבורה של אנשים כל אחד באופן אינסטינקטיבי מתבונן בבן אדם שהכי מוצא חן בעיניו. לכן, כדי לגלות את הכל על היחסים בחבורה, הכינו מראש מספר בדיחות שנונות.

e1.jpg©adme

 

2. אם אתה בלחץ – תלעס

לפני שיחה חשובה, הופעה או אירוע שגורם לנו להיות לחוצים כדאי לנסות ללעוס מסטיק או אפילו לאכול משהו. למה זה עובד? אף אחד לא אוכל כאשר מתקרבת סכנה, לכן כאשר אנחנו לועסים המוח מבין שאין סכנה ואפשר להירגע. הוא שולח אות שמוריד את הלחץ ועוזר להירגע.

e2.jpg©adme

 

3. מבט נוקב יעזור לכם להוציא כל מידע מבן אדם מולכם

אם תשובה של אדם שיושב מולכם לא מוצאת חן בעיניכם או נראה לכם שהוא מסתיר משהו, פשוט המשיכו בשקט להסתכל לו בעיניים. במצב כזה הוא לא יצליח להתמודד ויאלץ לספר לכם כל דבר, רק כדי להפסיק את זה.

e3.jpg©adme

 

4. דמיינו שמראיין בראיון עבודה – חבר ותיק וקרוב שלכם

כדי לא להילחץ במהלך בחינה או ראיון עבודה דמיינו שמולכם בן אדם, חבר שמזמן לא נפגשתם איתו. זה יסייע לכם להירגע באופן מידי ויקל על התשובות לשאלות שתישאלו.

e4.jpg©adme

 

5. אם אתם עובדים הרבה עם אנשים, שימו מראה מאחוריכם

אם מתוקף תפקידכם אתם נאלצים לקבל קהל או לשוחח עם אנשים, העמידו מאחורי הגב בעמדת העבודה שלכם מראה. תתפלאו אבל אנשים יתנהגו טוב יותר כלפיכם, כי אף אחד לא אוהב לראות את עצמו עצבני במראה.

e5.jpg©adme

 

6. אם נדמה לכם שמישהו מסתכל עליכם, תפהקו

תראו את התמונה – נכון שפיהקתם הרגע? כן, פיהוק מידבק מאד, מספיק לפהק ולהסתכל סביב כדי להבין שמישהו עוקב אחריכם. בן אדם שהסתכל עליכם רוב הסיכויים יפהק גם הוא.

e6.jpg©adme

 

7. אם אתם רוצים לעצור קטטה, פשוט קחו אוכל ועמדו ליד המתקוטטים

תופעה זו נקראת SNACKMAN EFFECT. מסתבר שהאכילה מתקשרת אצלנו עם רוגע ושלווה. רוב הסיכויים שבן אדם יתחיל לתקוף מישהו שאוכל ולכן הקטטה תסתיים מהר מאד.

e7.jpg©adme

 

8. אם בא לכם להיפטר מחפץ כלשהו, פשוט העבירו אותו לבן אדם, בזמן שיחה איתו

שאלו בן אדם שאלה אישית או נסו לגלות את דעתם על משהו. במהלך התשובה הוא יהיה כל כך עסוק שכל השאר יתרחש ברמה של רפלקסים. במצב כזה רוב האנשים יקבלו מידיכם כל דבר, בלי לחשוב אפילו.

e8.jpg©adme

 

9. אם אתם רוצים להתקרב ולהתחבר לבן אדם, פשוט בקשו משהו ממנו

זה צריך להיות משהו ממש פשוט (להעביר רוטב, מפית, דף נייר או עט). בן אדם שמעניק משהו מחליט ברמה של תת מודע שמתייחס אליכם טוב, ולכן הוא בא לקראתכם ויעשה זאת שוב.

e9.jpg©adme

 

10. פגישה חשובה עדיף לקבוע לתחילת היום או לסופו

אנשים זוכרים הכי טוב מה שקורה בתחילת היום או בסופו, מה שבין לבין – מיטשטש. לכן, קבעו פגישה חשובה לסוף או לתחילת היום ואם אתם מגיעים לראיון עבודה נסו להיות המועמד הראשון או האחרון.

 

11. שימו לב לכיוון כפות הרגליים של בן אדם מולכם

כפות רגליים של בן אדם בזמן שיחו יעזרו לכם להבין את היחס שלהם כלפי אחרים ורגשות מוסתרים. אם ניגשתם לבן אדם והוא פונה אליכם רק עם הגוף ולא עם כפות הרגליים, הוא לא מחבב אתכם.

דרך אגב, אם כפות הרגליים שלו מופנות הצידה והחוצה, זה אומר שבן אדם רוצה ללכת כמה שיותר מהר.

e90.jpg©adme

 

12. חזרה על מחוות הגוף של אדם שמולכם יעזור לבנות אמון

חברה על מחוות הגוף, התנוחה או המימיקה יעזרו מהר לכבוש את ליבו של אדם מולכם. גם אם בן אדם עצמו לא שם לב, בגלל תנועות מוכרות הוא באופן תת-מודע רואה בכם את עצמו. ולעצמנו אנחנו בדרך כלל מתייחסים טוב. אבל כן – הכי חשוב לא להגזים.

e91.jpg©adme

 

בחרו תמונה וגלו באיזו נקודה אתם נמצאים בחיים:

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 20th, 1:35pm - 2020-08-20T13:35:50+03:00