איזה מקצוע הכי מתאים לך לפי המזל שלך?

 

עולם חדש של עבודה מהבית, התפתחות טכנולוגית ושגשוג מקצועות ההייטק - עולם של התחדשות כלכלית ועסקית, של מדע וקדמה כמו גם האופציה לעבודה און ליין - מספקים יותר אופציות עבור מחפשי עבודה. כיום רבים בוחרים לעבוד במקצועות שלא היו מוכרים או נחוצים בעבר, ואף פותחים בית עסק ועובדים מהבית כעצמאיים.

 
עולם האסטרולוגיה טומן בתוכו את היכולת לבצע התאמות נכונות של עיסוק או קריירה על פי התכונות שמאפיינות את המזלות שבגלגל. מלבד זאת, ההשפעה של האלמנטים על המזלות כמו אדמה אוויר אש ומים - הם חלק בלתי נפרד מבחירת קריירה. אז איזה מקצוע יכול להתאים לכם על פי גלגל המזלות? הנה הפרטים: 

בני מזל טלה ידועים כאנשים בעלי אופי אימפולסיבי יחסית. הם מתפרצים ועלולים להתווכח עם מי שמנהל אותם. לכן מקצועות שדורשים עבודה בצוות או עבודה תחת מנהל - יהיו פחות אטרקטיביים עבורם. עבור טלאים שיש להם רעיונות מקוריים וחשיבה מהירה: תתאים עבודה שבאמצעותה הם יכולים להיות עצמאיים, לשלוט בקצב העבודה ולהביע יצירתיות. לכן עבודה בתחום העיצוב והגרפיקה ואפילו עבודה בהשקעות תתאים להם באופן מושלם. בני מזל טלה ירוויחו לא מעט ממסחר בבורסה וביצוע השקעות און ליין. בני המזל ינהלו את עצמם בצורה טובה כמעצבי מוצר או חווית משתמש: עבודה שניתן לבצע און ליין מהמחשב האישי. הטלאים יהיו גרפיקאים מושלמים בשל הדיוק שלהם והרצון לספק תוצרים מושלמים. 

השוורים נחשבים יצירתיים במיוחד בעיקר משום שהם בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה וחושים שאף פעם לא מטעים. בני מזל שור מושפעים מאלמנט האדמה: מה שיגרום להם לבחור מקצוע יצירתי, אבל גם כזה שאפשר להרוויח ממנו. לכן הם יבחרו בתחומים אומנותיים אך גם פרודוקטיביים. השוורים בשלים נפשית להתמודד עם סיטואציות שיש להתמודד עמן כבעלי עסקים, לכן הם ירצו לפתוח עסק ולהיות עצמאיים בתחומים כמו כתיבת תוכן, הדרכה און ליין בנושאים שונים והם אפילו יפתיעו את הסביבה בזמן שיבחרו מקצועות נחשקים כמו אילוף כלבים, עיתונות, או קופירייטרים במשרד פרסום. זאת בשם היצירתיות והעניין שהם מביאים עמם לכול מקום. 

תאומים הם מהמזלות הארציים ביותר שמחפשים בטחון כלכלי - מה שגורם להם לוותר על חלומות ילדות. האישיות המורכבת של בני תאומים תוביל אותם למצוא קריירה בטוחה בתחומי ההייטק, כמו תכנות, או בניית אפליקציות תוך שהם יבחרו מקצוע שיוביל לביטחון ואיתור מקום עבודה קבוע שילווה אותם אפילו עד גיל הפרישה. בני המזל יחפשו מקצוע שיוליד מענקים ובטחונות, פנסיה טובה ואפילו דמי פרישה או דמי אבטלה גבוהים - זאת בשל הרצון לביטחון. 
לעומת זאת בחיים הפרטיים, מזל תאומים יהיה פרוע יותר וימצא תחביבים כמו רכיבה על אופנוע כבד, צלילה אל המעמקים או חוויות סנפלינג. בני המזל יפצו עצמם על ה"יובש" היחסי בחייהם המקצועיים ויתמכרו לחוויות מלאות אדרנלין בזמנם הפנוי. 

בני מזל סרטן הם רגישים ועדינים. יש להם בטחון עצמי נמוך בדרך כלל והם מאד רגישים. הבחירה הטבעית של בני מזל שמושפעים מאלמנט הים - תהיה עבודה שאינה בפרונט אלא מאחורי הקלעים. הסרטנים יבחרו מקצועות כמו פקידות, ניהול משאבי אנוש, עיצוב חווית משתמש, עיצוב פנים וכדומה. טיפוסים אלה, בשל הרגישות שיש בהם, יבחרו מקצועות כמו אימון אישי או פסיכולוגיה, אבל ישמרו על פרופיל נמוך ולא יספקו ייעוץ פסיכולוגי און ליין או אימון אישי מול קבוצות. אלא שהם ינהלו קליניקה צנועה עם מטופלים קבועים. 

קצרה היריעה מלהכיל את התכונות המגוונות של בני מזל אריה שכמו בעל החיים: גם הם דומיננטיים, שולטים, בעלי סמכות וגאים. אנשים אלה נולדו לניהול והובלת תהליכים והם מדויקים בכול מה שהם עושים. האופטימיות של האריות מובילה אותם לניהול עובדים והם נוקטים בגישה חברתית במקום העבודה אבל גם קשוחה כשצריך. אריות יבחרו קריירה מבטיחה כמו כזאת שתעסוק במקצועות ההנדסה, ההפקה, המסחר ושוק ההון. באמצעות האסרטיביות של האריות ישאפו לקריירה מצליחה אפילו בתחומים כמו רפואה, משחק ומשפטים. 

בתולה הוא סימן שמושפע מאד מאלמנט האדמה. הוא מחושב צנוע ומסודר, יש לו ראש למספרים והוא מצטיין כמעט בכול התחומים. עם זאת הבטחון העצמי של הבתולים שאינו דורש אישורים מהסביבה -  יוביל אותם למקצועות שאינם קוצרים תהילה, כמו תחומי המחקר, התחומים הטכניים, ואף תחומי הייצור והתעשייה. עבור בני מזל בתולה מומלץ לבצע ייעוץ קריירה שיוביל להתפתחות ולהגשמה עצמית. 

בני מזל מאזניים הם מבין האנשים האמינים ביותר שיש לכן הם יתאימו באופן אוטומטי למקצועות שיש בהם המון אחריות. המאזניים אסרטיביים וקואופרטיביים והם ישקיעו את כול כולם במקום העבודה. לכן הם ינהלו צוותים באופן טבעי, יעסקו בתחומי התוכן והמידע בתחומים של ניהול תהליכים כמו גם במקצועות כמו חקירות ובילוש, של מחקר ומחשבים, התקנות וניהול רכש. 

בני מזל עקרב הם טיפוסים טוטליים, אובססיביים לפעמים ומשקיענים: לכן הם יעסקו במקצועות שדרושים התמדה והקפדה מחויבות וכישרון. מקצועות שיתאמו לעקרבים הם מסחר און ליין, ניהול השקעות, ייעוץ ארגוני ניהול פיננסי או משכנתאות ושאר תחומים שדורשים הקפדה וחשיבה מעמיקה. בני מזל עקרב יחפשו מקצועות שמאפשרים להם לעבוד מהבית או לספק שירותים און ליין והם יבחרו תחומים לעבודה מהבית כמו קידום אתרים, הזנת תוכן או מידענות. 

הקשתים הם מנהלים בנשמה! הם מאורגנים ויודעים להניע תהליכים בעיקר משום שהם אינטליגנטיים, מלאי אנרגיה ובטחון. הקשתים אוהבים לעבוד והם מרגישים לעיתים נוח יותר במקום העבודה מאשר בבית או בחיק המשפחה. הקשתים יהיו יועצים ארגוניים, מתווכים או יועצים עסקיים מעולים! בשל האינטליגנציה שלהם, ידיעת השפות והכישרון הטבעי שלהם למספרים - הקשתים ישתלבו נהדר במשרדי הייטק ויובילו שם תהליכים בנמרצות וביעילות. 

הגדיים שלנו ירצו לנהל עסק עצמאי והם יבחרו לנהל עסק לבד או מהבית ללא סיוע של שותפים. עצמאיים בישראל מתמודדים עם לא מעט משברים כמו גם עם תשלומי מס גבוהים ושאר התקלות - אבל הגדיים, בשל היכולות המקצועיות הגבוהות שלהם: יוכלו להתמודד עם המצב גם כבעלי עסקים או כעצמאיים והם ינהלו עסק מצליח ומשגשג. 

בני מזל דלי הם אנשים מעט מיושנים והם יעדיפו את עבודת הכפיים על פני עבודה בהייטק או במחקר. הדליים ירגישו נפלא כשיעבדו בנגרות או בתחומי היצירה והם ינהלו צוותים של עובדי כפיים, החל מחרטים או פסלים/ בנאים או צוות מהנדסים. בני מזל דלי הם אנשים שאוהבים אנשים ולא תהיה להם בעיה להגיע אל לקוחות ולבצע התקנות או להעניק סיוע לבעלי עסקים במצבים של משבר כמו הפסדים או ניהול לא נכון של בית העסק. 

בני מזל דגים הם אנשי יצירתיים ורחומים. הם סבלניים וסובלניים לכן הם יבחרו במקצועות שיש בהם מגע עם אנשים או עם בעלי חיים. הדגים שלנו מושפעים מאלמנט המים שמספק רוך ואנושיות. מזל דגים ישגשגו בתחומים כמו ריפוי והעיסוק, סיעוד או וטרינריה, תחומי הוראה וגננות ושאר מקצועות שכוללים הדרכה, ריפוי, ויצירה. 

אז מה מתאים לכם? האם תרצו לעבוד מהבית או לנהל צוות עובדים? האם אתם אוהבים לבלוט או להישאר מאחורי הקלעים? זה הזמן לחיפוש עבודה ופיתוח קריירה מצליחה.  

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:34+03:00