איך נראה הבוקר של הנשים המצליחות בעולם?

אם את מחפשת מודל לחיקוי לבקרים שלך, עדיף שתלמדי מהטובות ביותר

"בוקר טוב עולם, מה שלום כולם?". הדרך בה אנו פותחות את היום משפיעה הרבה על התפקוד שלנו. בין התארגנות לעבודה, גידול ילדים וארוחת הבוקר, כדאי שתמצאי זמן לעשות משהו שישפר את יומך ויגרום לך לפתוח אותו עם חיוך רחב על השפתיים.  אם את עדין לא בטוחה אם את עושה את הדברים הנכונים, הבאנו לך דוגמאות מעשר נשים מצליחות (כל אחת בתחומה), כדי שתוכלי לשאוב השראה מנשים חזקות שמצליחות לתמרן בין שגרת היום העמוסה שלהן לבוקר מושלם.

 

אנה ווינטור - העורכת הראשית של מגזין ווג:

anna
רובנו הכרנו מהסרט שנעשה עליה "השטן לובשת פראדה"

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
 "אני מתעוררת ב- 5:45 ונוסעת למרכז הטניס. שם אני נפגשת עם המאמן שלי ומשחקת טניס במשך שעה. אחר כך אני חוזרת הביתה, מתקלחת וב-7:30 כבר מתחילה פגישות. תחילת הבוקר שלי עוזרת לי להתרכז בכל יום בפגישות ארוכות (כל פגישה שאורכת מעל 7 דקות) ולקבל החלטות נכונות כבר מתחילת היום".

 

גווינית' פאלטרו - שחקנית ומקימת קבוצת "GOOP"

גווינת
גווינית' פאלטרו. נטשה את המסך לטובת מיזם אינטרנטי

בשנים האחרונות נעלמה השחקנית המוכשרת מהמסך לטובת מיזם שהקימה, המשלב מגזין לנשים עם חנות אינטרנטית.

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
"אני פותחת כל בוקר עם כוס גדולה של מים ולימון. זה מאוד בריא ומנקה את הגוף. לאחר מכן אני מלבישה את הילדים, מורידה אותם בביה"ס ואז אני מתפנה לטובת שעה של קריאת מיילים. הגדרתי לעצמי שכל יום עד 10 אני מספיקה לענות לכל המיילים ולתכנן לעצמי לו"ז, שאותו אני מתחילה מ-12 בצהריים, כי בשעה 10 אני לא מוותרת לעצמי ויוצאת לשעה וחצי של אימון בוקר".

 

מישל אובמה - פעילה חברתית

michelle
מישל אובמה. לא רק אשתו של...

היא אולי כבר לא האישה הראשונה, אבל שגרת היום שלה עדין עמוסה יותר משל רובנו. ככה זה אחרי ש-8 שנים הטפת לאומה השמנה בעולם להתחיל להתאמן ולאכול בריא.

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
"אני קמה כל בוקר ב-4:30 ועושה אימון בוקר ארוך. אחרי שאני חוזרת ממנו אני אוכלת עם בעלי ארוחת בוקר משותפת ומזינה ואז הולכת להעיר את הילדות להתחיל את הבוקר שלהן. אני כל בוקר נאבקת מחדש כדי לצאת מהמיטה כל כך מוקדם אבל הבנתי שרק ככה יש לי באמת זמן לעצמי ולמחשבות שלי".

 

ג'ניפר אניסטון - שחקנית

jennifer
אחת השחקניות העסוקות בעולם, לא מוכנה להתחיל את הבוקר שלה מוקדם מדי.

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
"בכל בוקר אני קמה ב-8 כי אני אוהבת לישון. אחרי שאני קמה אני מתכרבלת לפחות חצי שעה עם שלושת הכלבים שלי. אחר כך אני מכינה ארוחת בוקר בריאה שבנויה בעיקר על ביצים מהתרנגולות שאני מגדלת בחצר ביתי. רק אחרי שאני מסיימת לאכול ולקרוא מיילים אני יוצאת לאימון בוקר של שעה וחצי שמסתיים בכמה דקות של סאונה, כדי שהגוף יתאושש ואוכל להתחיל את היום עם כמה שיותר אנרגיות".

 

אופרה ווינפרי - מנחת טלוויזיה ופעילה חברתית

oprah
בין שלל העיסוקים שלה, יש דבר אחד שעליו היא לא מוכנה לוותר בבוקר.

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
אני קמה בסביבות השעה 7 וחייבת לפתוח את היום שלי עם 20 דקות מדיטציה שעוזרת לי לנקות את הראש. אני משתדלת ללכת לחדר כושר כמעט בכל יום, כדי לשמור על רמת אנרגיה גבוהה במהלך היום, ולאכול את ארוחת הבוקר שלי תוך כדי עיסוקים אחרים".

 

ג'ואנה קולס - עורכת ראשית של מגזין "קוסמופוליטן"

joanna
הבוקר של ג'ואנה אולי נפתח מוקדם, אבל הוא במקום הכי חלומי שאת רק יכולה לדמיין.

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
"אני כל בוקר קמה בשעה 6:30 ויוצאת להליכה של שעה עם הכלב שלי בסנטרל פארק עם הקפה. זה הזמן שלי לעצמי שבו אני נותנת מקום לכל המחשבות שאני מדחיקה במהלך היום. לא תמיד יש לי זמן לארוחת בוקר אז אחרי שאני חוזרת מהפארק לפעמים אני רצה לעבודה ומתחילה מיד את היום שלי".

 

ויקטוריה בקהאם - דוגמנית ופרזנטורית

beckham
לא רק אשתו של הגבר הכי הורס בעולם

היא טוענת שהבוקר שלה משתנה כל יום, אבל אף פעם לא מוותרת על זמן איכות עם עצמה. שזה די מוזר, כי אם הייתי ישנה באותה המיטה עם בעלה כנראה שלא הייתי יוצאת ממנה.

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
"הרוטינה שלי אינה קבועה אבל לרוב מתחילה במקלחת ושטיפת פנים. בזמן הזה אני בודקת מיילים או עונה לאנשים שחיפשו אותי. לפני שאני מעירה את הילדים אני מקפידה לעשות טיפול מפנק לעור שלי או יוצאת לאימון בוקר קליל. הכי חשוב זה שתהיה לי לפחות שעה לעצמי".

 

אריאנה האפינגטון - עורכת ראשית של "האפינגטון פוסט"

arianna
היא מנהלת את אחד העיתונים הנקראים בעולם, אבל יש דברים שהיא לעולם לא תתפשר עליהם.

מה את עושה כשאת קמה בבוקר?
 "קודם כל חשוב לי לציין שבשום אופן אני לא ישנה פחות מ-8 שעות. האמת שארוחת הבוקר פחות חשובה לי, אבל כל בוקר אצלי נפתח בחצי שעה מדיטציה ולפעמים גם שעה יוגה אחרי. זה עוזר לי לנקות את הראש, להזרים את הדם בגוף אבל בעיקר אני מבינה את החשיבות של לפתוח את הבוקר עם שעה התנתקות מהפלאפון. זה מה שהכי חשוב לי בבוקר".

 

יתכן ובבוקר העמוס שלך, את יכולה רק לחלום על לעשות את מה שהנשים האלה עושות, אבל שימי לב שיש דברים שחוזרים על עצמם אצל כולן. הן מבינות את החשיבות של זמן לעצמך, שגרה קבועה, תזונה נכונה ופעילות גופנית. קחי לעצמך כמה מהדברים שלדעתך תוכלי להתמיד בהם והיום שלך ישתפר פלאים.

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 2:54pm - 2020-07-08T14:54:34+03:00